Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

B-Akademi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi

Spor camiasına nitelikli eğitmen yetiştirme amacı ile b-fit tarafından kurulan b-akademi, ilk eğitimini 25 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirdi.

B-Akademi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi B-Akademi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi Pinterest

 

 

Oldukça yüksek bir katılımla gerçekleştirilen eğitimde, eğitimsiz antrenörlerin insan sağlığını tehlikeye soktuğu ve spor camiasına zarar verdiği konularına değinen yetkililer, PMA (Pilates Method Alliance) ve Avrupa Birliği normlarında hazırladıkları eğitimlerle sektördeki açığı kapatmayı hedeflediklerini belirttiler.
 
Deneyimli Pilates ve Personal Training Master eğitmeni Cemil Özdemir önderliğinde, Step Aerobik ve Pilates Master Eğitmeni Hüseyin Ayaz, Pilates Master Eğitmeni Tahir Kayatürk ile gerçekleştirilen ilk eğitimde, Pilates Anatomisi Teorik eğitimi ve mat üzerinde hareket analizleri gerçekleştirildi. Ardından DJ Hüsrev Tunaboylu'nun müzikleri ile gerçekleştirilen Zumba, Aerodance ve Oryantal Partisi ile katılımcılar keyifli saateler geçirdiler.
 
Yaklaşık 150 kişinin katıldığı eğitimde sertifikalarını teslim alan katılımcılar, eğitimden ve eğitmenlerin duydukları memnuniyeti belirttiler.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X