Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Başak Burcunda Yeniay Haftası | 3-9 Eylül

3-9 Eylül haftası burç yorumları karşınızda.

Başak Burcunda Yeniay Haftası | 3-9 Eylül Başak Burcunda Yeniay Haftası | 3-9 Eylül Pinterest

 

 

3 Eylül: Romantik, iletişimi güzel ve uyumlu bir gün geçirilebilir. Merkür-Venüs uyumlu

4 Eylül: Eskiler yerine yenilerin tercih edileceği, konforu yükselmek üzere yapılan çabaların sonuç vereceği, duygusal tepkilerin hırçın olacağı bir gün. Ay, Uranüs uyumlu, Ay, Satürn uyumsuz.

5 Eylül: Karşıt açıların bol olduğu bugün ikircikli kararlar veya kararsızlıklar yorabilir. Büyük değişikliklerden kaçınmalı ve bir karar vermemeli. (Yeniayın etkisi başladı. Bakınız 9 Eylül)

6 Eylül: Satürn durağanlaştı ve ilerleyen günlerde doğru yolunda devam edecek. Daha disiplinli ve kararlı davranmak için çaba harcamak içten gelecek.

Ego yükselirse hayal kırıklıkları ve duygusal yıpranmalar da yükselir. Sert etkilerin yoğun olduğu bugün eleştiriden ve kendini övmekten uzak kalmalı.  ( Güneş-Neptün uyumsuz ve Ay’ın bir çok sert açısı var)

7 Eylül: Satürn doğru yoluna dönmek üzere Kararsızlıklar sürerken, mantıklı ve akılcı davranmak mümkün. Analitik düşünceler güvenli kıyıya çıkaracak. Merkür’ün olumlu açıları kurtarıcı ama hala karşıt açılar çok fazla)

8 Eylül: Terör saldırıları, yangınlar, şok eden ekonomik değişiklikler, romantik ilişkilerde şok eden sonlanmalar, yıkıcı ayrılıklar, doğal afetler veya güvenliği sarsan deprem niteliğindeki olaylar günün konuları olabilir. Venüs-Uranüs-Mars-Kuzey ay düğümü arasındaki büyük haç düşündürücü.

9 Eylül: Yeniay Başak burcunda gerçekleşiyor. İş ve sağlık alanında planlana yenilikler artık yapılmalı. Daha kararlı davranmak kolay. Eleştirilen, can sıkan, tamamülün sona erdiği her şey hayatınızdan çıkarılmalı yerine yeni kararlar konulmalı. Neptün karşıtlığı düş kırıklıklarının bizi beklentilerin normal olduğu bir ülkeye götüreceğini müjdeliyor. Büyük düşünmek, büyük hayaller kurmak yerine objektif düşünceyi yaşamınıza uyarlayacaksınız. Yenilik yapmak konusunda hem Jüpiter, hem Plüton destekleyici. Yani yeni bir iş kurmak veya işe başlamak için güçlü kişilerden destek gelecek, şansı yanınızda hissedeceksiniz. Yeniay 5 gün öncesinden etkili.

SU KARAKUŞ

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X