Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

ClinicUp ile Doğal ve Filtresiz Görün İyi Hisset

Nişantaşı'nda hizmet veren ClinicUp uzman doktor, diyetisyen ve estetisyen ekibiyle hizmet veriyor.

ClinicUp ile Doğal ve Filtresiz Görün İyi Hisset ClinicUp ile Doğal ve Filtresiz Görün İyi Hisset Pinterest

 

 

Hastalarına kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteren ClinicUp; anti-aging, medikal estetik uygulamaları, cilt bakımları, sağlıklı yaşam & zayıflama çözümleri ve plastik cerrahi alanlarına getirdikleri yenilikçi yaklaşımla güvenle ve sağlıkla güzelleşmek için söz veriyor.
 
Dünyadaki estetik trendlerini yakından takip eden vizyoner yönetim anlayışı ile ClinicUp, hastalarına doğal müdahalelerde bulunarak, sağlıkla güzelleşmenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Yapılan estetik müdahalelerde, doğal görüntünün korunmasına her daim özen gösteriliyor. 
 
Tüm bu uygulamaların ekonomik ve ulaşılabilir olması noktasında da müşterinden yana bir tavır sergileyen ClinicUp, öğle yemeği arasında, önemli bir toplantı öncesinde ya da özel bir kutlama öncesinde kısa sürede gerçekleştirdiği mucizevi dokunuşlarla kendinizi daha özel ve daha güzel hissetmenizi sağlıyor.
 
Siz, ClinicUp'ın doğal müdahaleleriyle, filtrelere ihtiyacınız olmadan güvenle güzelleşmenin keyfini sürerken, biz sizin için daha iyisini araştırıyor olacağız.
 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X