Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Zamansız Klasiklerle Şıklığı Garantileyin

Tommy Hilfiger 2018 Sonbahar kadın giyim koleksiyonu, zamansız klasiklere günümüzün ihtiyaçlarını karşılayacak modern dokunuşlar katıyor.


 

 

1 | 3
 
City Sport
City Sport
İkonik Amerikan klasikleri çok işlevli temel parçalar haline gelerek bir tarzdan diğerine geçişi kolaylaştırıyor. City Sport temasıyla devetüyü trençkot ve ekosenin uyumuyla maskülen stiller, feminen dokunuşlarla yeniden yaratılıyor. 
 

2 | 3
 
Downtown Utility
Downtown Utility
Downtown Utility temasının odağında askeri detaylar ve markanın geçmişini yansıtan klasikler var. Militer havaya pelüş dokunuşlar ve şeritler eşlik edecek.


3 | 3
 
Urban Hiker
Urban Hiker
Sizi dağlardan şehre taşıyacak bir görünüm için ihtiyacınız olan oversize kapüşonlu , geri dönüşümlü kumaşlardan tasarlanmış şişme bir mont veya devetüyü yünlü bir kaban.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X