Birce Akalay

Ünlüler Pandora Reflexions Lansmanında!

Pandora, yeni koleksiyonu Pandora Reflexions’ı Fransa’nın Nice şehrinde, özel davetliler eşliğinde tanıttı.


 

 

1 | 2
 
Winnie Harlow ve Kreatif Direktörler
Winnie Harlow ve Kreatif Direktörler
Davete katıla dünyaca ünlü isimler arasında Winnie Harlow, Olivia Culpo, Suki Waterhouse, Ashley Benson, Cecilia Yeung, Ana Beatriz Barros da vardı.
 
Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo, A. Filippo Ficarelli ve Stephen Fairchild davetlilere koleksiyonu tanıttıktan sonra onları Reflexions’ın kreatif sürecini keşfetmek üzere tasarlanan eşsiz bir yolculuğa yönlendirdi; davetliler, aynalardan oluşan bir labirent boyunca kendi stillerinin yansımalarını görme şansı yakaladı.

2 | 2
 
Olivia Culpo
Olivia Culpo
Kreatif direktörler F. Terzo ve A.F. Ficarelli koleksiyonun başlangıç noktalarını “Kadınlara kendi hikayelerini, yaratıcılıklarını ve kişiliklerini özgürce yansıtabilecekleri bir şey sunmak istedik.” diye tanımlarken, bu amaca ulaşmak için kadın gücünün yanı sıra Rönesans Dönemi’nin bilim, sanat ve edebiyatından ilham aldıklarını belirttiler.


 Abonelik
Birce Akalay

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Birce Akalay

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Global 360 Medya. Style Network Copyright © Global 360 Medya. InStyle is a registered trademark of Global 360 Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X