Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Göz Alıcı Beyaz Gülüşler İçin: Colgate

Colgate’ten beyazlıkta çığır açacak yenilik: Yeni Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem & Expert White diş macunu!

Göz Alıcı Beyaz Gülüşler İçin: Colgate Göz Alıcı Beyaz Gülüşler İçin: Colgate Pinterest

 

 

Düzenli kullanımla 3 tona kadar daha beyaz dişlere kavuşturan Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Expert White diş macunu ile ile göz alıcı beyazlığı deneyimleyin! Colgate, diş hekimlerinin diş beyazlatmada kullandığı özel içeriği ile beyazlıkta çığır açacak en gelişmiş üçlüsü ile karşınızda!
 
3 Tona Kadar Daha Beyaz Dişler!
 
Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Diş Fırçası üç aşamada daha beyaz dişlere kavuşmayı sağlıyor. “Fırçala, Beyazlat, Hazırsın” sloganı ile yola çıkan bu ürünle 3 tona kadar daha beyaz dişlere kavuşmak mümkün.  Dişler fırçalandıktan sonra diş beyazlatıcı kalem içerisindeki beyazlatıcı jel dişler üzerine uygulanır ve durulamaya gerek kalmadan anında etki görülür.
 
Gülüşünle Nokta Koy!
 
Colgate Optic White Expert White Diş Macunu  diş hekimlerinin diş beyazlatmada kullandığı özel içeriğiyle düzenli kullanım ile yıllar içerisinde oluşmuş sararmayı giderir ve bembeyaz dişlere kavuşmaya yardmcı olur.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X