Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Gucci'den Kapsül Koleksiyon: #GucciHallucination

Ignasi Monreal, şimdi de yalnızca Gucci.com üzerinden satışa sunulacak olan sınırlı sayıdaki yeni sweatshirt ve tişört koleksiyonuna imza attı.


 

 

Dokuz sweatshirt ve dokuz tişörtten oluşan #GucciHallucination serisi, Monreal’in 2018 İlkbahar-Yaz kampanyası için ortaya koyduğu, rüyaları andıran dijital sanat eserlerine yer veriyor. Ürünler, kampanyaya da adını veren #GucciHallucination etiketiyle Gucci’nin sosyal medya hesaplarında sergileniyor.

Ürünlerin benzersizliğini vurgulamak amacıyla, illüstrasyonlu tişört tasarımları 200’er adetle ve sweatshirt tasarımları da yalnızca 100’er adetle sınırlandırıldı. Her bir ürünün etiketinde (1’den 200’e) bir numara yer alıyor ve alıcıya teslim edilirken de yine sanatçının elinden çıkma eserlerle bezeli bir ambalaj içinde sunuluyor.

2015 yılında yollarının ilk kesiştiği #GucciGram projesi sayesinde Kreatif Direktör Alessandro Michele ve Gucci ile yaratıcılığa dayalı bir bağ kuran Monreal; dijital ortamda yarattığı, Rafael Öncesi Kardeşliği ve De Chirico’yu çağdaş bir şekilde harmanlayan sürreal estetik ile Gucci’nin eklektik vizyonuyla örtüşen bir üslup ortaya koyuyor.FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X