Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

H&M x Moschino

H&M, Moschino ile olan tasarımcı iş birliğini canlı Instagram ile duyurdu.

H&M x Moschino H&M x Moschino Pinterest

 

 

Jeremy Scott, arkadaşı Gigi Hadid ile instagramda canlı bağlantı yaparak yeni tasarımcı iş birliğini duyurmuş oldu: H&M’in yeni tasarımcı iş birliği, Jeremy Scott’ın 2013’te Kreatif Direktör olmasından bu yana tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyalı ikonik marka MOSCHINO  ile gerçekleşecek. MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren online’da ve seçili H&M mağazalarında olacak.


Jeremy Scott ile Gigi Hadid arasında gerçekleşen ve MOSCHINO’nun geleneksel Coachella partisinde, 
California’da dijital ekranlara yansıtılan görüşmenin H&M’in sosyal medya hesabında canlı yayınlanması, konukların bu büyük sürprizle heyecanlanmasını sağladı. Jeremy ve Gigi, markanın canlılığı, oyunculuğu ve mizah anlayışıyla moda dünyasında en sevilenler arasında olmasını sağlayan özelliklerini taşıyan MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonundan ilk stilleri sergileyen kıyafetler giyiyordu. Jeremy Scott, kadınlar ve erkeklere özel yeni MOSCHINO koleksiyonlarının yanı sıra pek çok aksesuarı ve bazı sürpriz ürünleri H&M için tasarladı. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X