Neslihan Atagül Doğulu

H&M x Moschino

H&M, Moschino ile olan tasarımcı iş birliğini canlı Instagram ile duyurdu.

H&M x Moschino H&M x Moschino Pinterest

 

 

Jeremy Scott, arkadaşı Gigi Hadid ile instagramda canlı bağlantı yaparak yeni tasarımcı iş birliğini duyurmuş oldu: H&M’in yeni tasarımcı iş birliği, Jeremy Scott’ın 2013’te Kreatif Direktör olmasından bu yana tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyalı ikonik marka MOSCHINO  ile gerçekleşecek. MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren online’da ve seçili H&M mağazalarında olacak.


Jeremy Scott ile Gigi Hadid arasında gerçekleşen ve MOSCHINO’nun geleneksel Coachella partisinde, 
California’da dijital ekranlara yansıtılan görüşmenin H&M’in sosyal medya hesabında canlı yayınlanması, konukların bu büyük sürprizle heyecanlanmasını sağladı. Jeremy ve Gigi, markanın canlılığı, oyunculuğu ve mizah anlayışıyla moda dünyasında en sevilenler arasında olmasını sağlayan özelliklerini taşıyan MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonundan ilk stilleri sergileyen kıyafetler giyiyordu. Jeremy Scott, kadınlar ve erkeklere özel yeni MOSCHINO koleksiyonlarının yanı sıra pek çok aksesuarı ve bazı sürpriz ürünleri H&M için tasarladı. 

Benzer Haberler
Abonelik
Neslihan Atagül Doğulu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Neslihan Atagül Doğulu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Global 360 Medya. Style Network Copyright © Global 360 Medya. InStyle is a registered trademark of Global 360 Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X