Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kanyon Pop Up Restoran Adana Onbaşılar Kebap Kanyon Escale’de

Kanyon, Türkiye’nin en ünlü restoranlarına ev sahipliği yaptığı POP UP RESTORAN KONSEPTİ ile şehrin tadını değiştirmeye devam ediyor.

Kanyon Pop Up Restoran Adana Onbaşılar Kebap Kanyon Escale’de Kanyon Pop Up Restoran Adana Onbaşılar Kebap Kanyon Escale’de Pinterest

 

 

Kanyon Pop Up Restoran etkinlikleri lezzet çıtasını yükselterek devam ediyor. Kanyon Escale, 14 - 15 Nisan tarihlerinde 2 gün boyunca Adana’nın en ünlü restoranı Onbaşılar Kebab’a ev sahipliği yapıyor. 2 gün boyunca Adana mutfağının vazgeçilmez lezzetleri Kanyon Escale’de servis ediliyor.

Onbaşılar Kebap, şefi Vahit Şemi ile Escale’e misafir olacak ve lezzetlerini Escale’in şefi Tevfik Alparslan ve ekibi ile birlikte hazırlayıp sunuyor.

Lokal ürün kullanımı ile “Brasserie” kalitesinin üstünde bir yemek deneyimi yaşatan, Kanyon’un vazgeçilmez adresi Escale, Adana Kebabı’nı 14-15 Nisan tarihlerinde şehre getiriyor olacak. Tevfik Alparslan ve Vahit Şemi tarafından hazırlanacak lezzetler ile Escale’de Pop Up Restoran deneyimi misafirlere yaşatılacak.
Escale’de Adana Onbaşılar Kebap Pop Up menüsünde fındık lahmacun, mini peynirli pide, içli köfte, elde zırhla kıyılmış Adana kebap, cevizli tel kadayıf ve  daha fazlası yer alıyor. Adana Onbaşılar Kebap Pop Up Restoran deneyimi, 14 ve 15 Nisan tarihlerinde tüm gün gerçekleşecek. Bu deneyimi yaşamak için Escale’i 0212 353 51 01 arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X