InStyle Ağustos 2017 Burcu Esmersoy

KÜNYE


Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. adına
İMTİYAZ SAHİBİ
Nevzat Çalışkan
YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan



instyle.com.tr


DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ
Özge Özcan Kurt

ONLİNE İÇERİK DİREKTÖRÜ
Yiğit Yeşillik

WEB EDİTÖRÜ
Rubina Baulum

DİJİTAL REKLAM DİREKTÖRLERİ
Mine Balkan
Azem Hastürkoğlu

DİJİTAL REKLAM REZERVASYON
Selim Altınkaynak




INSTYLE SOSYAL MEDYA HESAPLARI
InStyle Türkiye Twitter
InStyle Türkiye Facebook
InStyle Türkiye Pinterest
InStyle Türkiye Instagram
InStyle Türkiye RSS



INSTYLE DERGİSİ


GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Bahar Kader
bahark@global360medya.com

KREATİF DİREKTÖR
Halil Özbayrak
halilo@global360medya.com

MODA DİREKTÖRÜ
Nazlı Kayran
nazlik@global360medya.com

GÜZELLİK EDİTÖRÜ
Ceyda Gedikoğlu
ceydag@global360medya.com

KONULAR EDİTÖRÜ
Deniz Tokgöz
denizt@global360medya.com

STİL EDİTÖRÜ
Seray Denk
serayd@global360medya.com

MODA HABERLERİ EDİTÖRÜ / SOSYAL MEDYA İÇERİK EDİTÖRÜ
Eylül Solakoğlu
eyluls@global360medya.com

GÖRSEL TASARIM
Onur Çatal
onurc@global360medya.com

BASKI HAZIRLIK
Özgür Çatal
ozgurc@global360medya.com
Onur Çatal
onurc@global360medya.com




REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA


REKLAM GRUP BAŞKANI
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

REKLAM DİREKTÖRLERİ
Hande Uzun
handeu@global360medya.com Edna Levi
ednal@global360medya.com

REKLAM KORDİNATÖRÜ
Nalan Cengiz
nalanc@global360medya.com

EVENT VE ÖZEL PROJELER DİREKTÖRÜ
Güneş Eren
gunese@groupmedya.com

EVENT VE ÖZEL PROJELER DİREKTÖRÜ
Güneş Eren
gunese@groupmedya.com

REZERVASYON MÜDÜRÜ
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

REZERVASYON VE AR-GE MÜDÜRÜ
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

REKLAM TEKNİK MÜDÜRÜ
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

ABONE VE ESKİ SAYILAR
Eda Şeftalicioğlu
edas@groupmedya.com
Tel: (0212) 224 93 30



INSTYLE INTERNATIONAL

EDITOR IN CHIEF
Laura Brown

EXECUTIVE CREATIVE DIRECTOR
Rina Stone

DEPUTY CREATIVE DIRECTOR
Brian Anstey

EXECUTIVE MANAGING EDTORS
Patrick Moffitt
Lavinel Savu

INTERNATIONAL MANAGER
Natalie McCrea
INTERNATIONALCOORDINATOR
Roderic David

VP AND GROUP SALES DIRECTOR
Kevin Martinez

PUBLOSHER
Nina Lawrence

GROUP PUBLISHER
Patrick Connor




TIME INC. LICENSING AND SYNDICATION

SENIOR VICEPRESIDENT, STRATEGIC PARTNERSHIP
Jennifer Savage

DIRECTOR OF BUSINESS AFFAIRS
Tom Rowland

DIRECTOR OF LICENSING OPERATIONS
Richard Schnexider

CONTENT MANAGEMENT DIRECTOR
Paul Ordonez

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Siobhan Mclntosh, Alexander Smith



TIME INC CORPORATE

CEO
Rich Battista

CHIEF CONTENT OFFICER
Alan Murray

EXECUTIVE VICE-PRESIDENTS
Leslie Dukker Doty, Lauren Ezrol Klein, Mark Ford, Greg Giangrande, Steve Marcopoto, Erik Moreno



YEREL SÜRELİ YAYIN

InStyle Dergisi'nin isim hakkı 1994'den beri Amerika'da yayınlanmakta olan InStyle'a aittir. Time Inc copyright 2014. Yapılan lisans anlaşması gereği GLOBAL 360 MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. tarafından Türkiye'de yayımlanmaktadır.

InStyle Amerika, İngiltere, Yunanistan, Rusya, Brezilya, Kore, Almanya, Avustralya, İspanya, Meksika, Tayland, Çin, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Romanya'da yayınlanmaktadır.

Yazı ve fotoğrafların tüm hakları InStyle dergisine aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir.

InStyle Türkiye basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.






Abonelik
InStyle Ağustos 2017 Burcu Esmersoy

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ağustos 2017 Burcu Esmersoy

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X