InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Meryl Streep'in Trump Göndermeli Golden Globe Konuşması

Meryl Streep'in Trump Göndermeli Golden Globe Konuşması Meryl Streep'in Trump Göndermeli Golden Globe Konuşması Pinterest

 

 

74. Golden Globe Ödülleri’nde Cecil B. DeMille yaşam boyu onur ödülünü alan Meryl Streep, ödülü alırken sert bir konuşma yaptı.

Meryl  Streep konuşmasında isim vermeden Donald Trump’a gönderme yaptı ve yeni ABD başkanını kampanyasındaki tutumdan dolayı eleştirdi.

Amerika’da şu anda en çok aşağılanan 3 şeyin Hollywood, yabancılar ve basın olduğunu konuşmasında belirtti. Ve konuşmasına devam etti.

“Bir oyuncunun işi, bizden farklı olan insanların hayatlarına girmek ve onun hislerini size hissettirmektir. Bu yıl çok çok çok güçlü performanslar vardı; nefes kesen işlerdi. Beni şaşırtan bir performans oldu. Kancalarını kalbime batırdı. İyi olduğu için değil, çok etkileyici ve işini yaptığı içindi. Hedef kitleyi güldürüp dişlerini gösterdi. Ülkemizdeki en saygın koltuğa oturması istenen kişinin, özürlü bir muhabiri taklit etiği andı bu. Ayrıcalık, güç ve mücadele kapasitesi açısından üstün biri. Bunu gördüğümde kalbim kırıldı ve aklımdan çıkaramadım, çünkü bu bir film değildi, gerçek hayattı”

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X