Sedef Avcı

Muzipo Kids İstanbul Sancaktepe'de Açıldı

Türkiye genelinde 12 ildeki 34 merkeziyle hizmet veren Muzipo Kids, İstanbul Sancaktepe’deki yeni merkezinde çocuklarla buluşuyor.

Muzipo Kids İstanbul Sancaktepe'de Açıldı Muzipo Kids İstanbul Sancaktepe'de Açıldı Pinterest

 

 

Muzipo Kids, franchise sistemini uygulayarak başarıya ulaşan merkezleriyle büyümeyi ve sektörde öncü olmayı hedefliyor. 200 şubesi olan b-fit markasının kurucusu Bedriye Hülya’nın 2011 yılında Aslı Olgun ile birlikte kurmuş olduğu Muzipo Kids “Çocukların hareket üssü” olarak hizmet veriyor. Muzipo Kids Kurucularından Bedriye Hülya; “Türkiye’de yılda 1,4 milyon çocuk doğuyor. Şu anda hedef kitle yaş aralığında 18 milyon çocuk bulunuyor. Bu açıdan sektörümüzün çok büyük bir potansiyeli var. Bu potansiyeli değerlendirmek isteyen franchise adayları ile görüşmelerimiz sürüyor. Doğru franchise adayları, güçlü altyapımız ve Ar-Ge yatırımlarımızla büyüme hızımızı 2018 yılının sonuna kadar devam ettireceğimize inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

‘TÜRKİYE’NİN İLK ÇOCUK HAREKET ÜSSÜ’ Muzipo Kids Franchise Şartları

Kariyer hayatına hem hareketli hem de keyifli başlamak isteyen, çocukları seven herkes Muzipo Kids merkezi açmak için aday olabilir. Muzipo’nun franchise adayları, yapılan mülakatların ve kişilik envanterlerinin olumlu sonuçlanması halinde sisteme katılıyor. Bir Muzipo Kids açıldıktan sonra, açılış için yapılan yatırımın geri dönüş süresi 18-24 ay olarak öngörülüyor. Franchise bedeli, Muzipo Kids merkezinde kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar, üye takip bilgisayar programı, uygulamalı eğitimler, işletmeyi açmak ve işletmek için gerekli her türlü bilgi ve programlar, reklam ve tanıtım desteği, personel bulma adına verilecek destek ve pek çok hizmeti kapsıyor. Sürdürülebilir franchise sisteminin en önemli konusu ise satış sonrası destek programlarıdır. Muzipo Kids’in genel merkezindeki operasyon ekibi, merkez sahipleriyle birlikte doğru lokasyondan personel teminine, işletmecilik eğitiminden açılış destek programlarına kadar pek çok konuda beraber çalışıyor ve franchisee başarısı için kesintisiz destek veriyor. Muzipo Kids, akademisyenlerin desteğiyle geliştirilen ve eğitim almış eğitmenler tarafından merkezlerinde uygulanan programlarıyla farklılığını ortaya koyuyor.

 

Benzer Haberler
Abonelik
Sedef Avcı

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Sedef Avcı

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X