InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Silk and Cashmere İle Fransız Rivierası'nda Yolculuk

Silk and Cashmere İle Fransız Rivierası'nda Yolculuk Silk and Cashmere İle Fransız Rivierası'nda Yolculuk Pinterest

 

 

Sanat  ve eğlencenin harmanlandığı efsanevi Fransız Rivierası, Silk and Cashmere’in Nisan ayı hikayesine ev sahipliği yapıyor. Fransa’nın Akdeniz kıyısı olan dünyaca ünlü Côte D’Azur’den esinlenerek tasarlanan koleksiyon, bu olağanüstü coğrafyanın ferah renkleri ve sofistike ruhunu barındırıyor. Deniz kıyılarının esintisinden gelen turkuaz, nane yeşili, kobalt mavisi ve mercan tonlarıyla hissettiren koleksiyon, Riviera’nın nostaljik ama bir o kadar da taze ruhunu öne çıkarıyor. Fransız Rivierası ve onun değişen renkleri, Silk and Cashmere koleksiyonundaki birbirinden zarif tasarımlarla buluşuyor.

Silk and Cashmere Nisan Ayı Hikayesi Fransız Rivierası ile bahar aylarının tatlı rüzgarlarını hissedeceğiniz eşsiz tasarımlara Silk and Cashmere ve www.silkandcashmere.com’dan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X