InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

Ünlülerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paylaşımları

Ünlülerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paylaşımları Ünlülerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paylaşımları Pinterest

Ünlüler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Instagram'da paylaştıkları fotoğraflar ile kutladı.

REESE WITHERSPOON
 


JENNIFER LOPEZ

 

#internationalwomensday

Jennifer Lopez (@jlo)'in paylaştığı bir gönderi ()



SARAH JESSICA PARKER

 

This just crossed my feed. I love seeing how women are celebrating today. #internationalwomensday x, sj

SJP Collection (@sjpcollection)'in paylaştığı bir gönderi ()



GIGI HADID



FERGIE​



HALLE BERRY​

 

✊🏾✊🏼✊🏿✊🏽✊🏻

Halle Berry (@halleberry)'in paylaştığı bir gönderi ()



ARIANA GRANDE

 

#internationalwomensday / every single day. love youuu. 🌌🙏🏼

Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()



DIANNA AGRON

 

Support and love 👊🏼👊🏼 @cleowade

Dianna Agron (@diannaagron)'in paylaştığı bir gönderi ()



ROBIN WRIGHT​



JOHN LEGEND​

 

Celebrating my woman crush everyday on #internationalwomensday #sheinspiresme

John Legend (@johnlegend)'in paylaştığı bir gönderi ()



ZENDAYA

 

Self explanatory... #internationalwomensday

Zendaya (@zendaya)'in paylaştığı bir gönderi ()



ADRIANA LIMA

 

These young women remind me of what true STRENGTH is....happy #INTERNATIONALWOMENSDAY to all of you!!!

Adriana Lima (@adrianalima)'in paylaştığı bir gönderi ()



HAILEE STEINFELD​

 

Celebrating women today, tomorrow, and every second of every other day. 💅🏼💕🎀🌹💋🏃🏽‍♀️💋 #internationalwomensday

hailee steinfeld (@haileesteinfeld)'in paylaştığı bir gönderi ()



DAKOTA FANNING​



KERRY WASHINGTON



LEA MICHELE

 

💪🏻 💕 #girlpower #internationalwomensday

Lea Michele (@leamichele)'in paylaştığı bir gönderi ()



CIARA



NAOMI CAMPBELL

 

We are strong, we are powerful, we are women #InternationalWomensDay #Strength #strongertogether

Naomi Campbell (@iamnaomicampbell)'in paylaştığı bir gönderi ()



EMMA WATSON



ROMEO BECKHAM

 

To all the women around the world.... happy women's day !! #womensday

Romeobeckham (@romeobeckham)'in paylaştığı bir gönderi ()



SHAY MITCHELL

 

👭💃🏻👭💃🏻👭 #Internationalwomensday

Shay Mitchell (@shaym)'in paylaştığı bir gönderi ()



CHRISTY TURLINGTON BURNS



SERENA WILLIAMS



GISELE BÜNDCHEN













Benzer Haberler



Abonelik
InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

Mutlu Dergi Grubu Instyle Fortune Popsalata Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X