InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Ünlülerin Noel Kutlamaları

Ünlülerin Noel Kutlamaları Ünlülerin Noel Kutlamaları Pinterest

 

 

Ünlülerin Noel heyecanları ve hazırlıkları, Instagram'da paylaştıkları fotoğraflar ile sosyal medyaya yansıdı. İşte Gigi-Bella Hadid kardeşlerden Jessica Alba'ya kadar ünlülerin Noel günü fotoğrafları!
 
 

Merry Christmas from me and Cate! 🎄🎄🎄@caitlynjenner

Sarah Howard (@sarahrhoward) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I'm Norths first makeup client 💋

Khloé (@khloekardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I guess Penelope and North are the only nice ones 😝 Merry Christmas! 😘

Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Sweet friends #merrychristmas @jenatkinhair @mrmikerosenthal

Jessica Alba (@jessicaalba) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Merry Christmas from us :)

Bella Hadid (@bellahadid) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Best Santa ever! #kissesfromthebeckhams X vb 🙏🏼💫 @davidbeckham @brooklynbeckham X

Victoria Beckham (@victoriabeckham) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Merry Christmas Eve!!!!! 🎅🏻☃🎄

Demi Lovato (@ddlovato) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Patiently waiting... 🎅🏼

Lily Aldridge (@lilyaldridge) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

@marianalvergara 🌲🌲🌲

Sofia Vergara (@sofiavergara) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

You used to call me on my elf phone.

Taylor Swift (@taylorswift) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()



 

🌲❤️🌲❤️🌲

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Saylor's first Christmas! #MerryChristmas #ChristmasJammiesOnPoint 🎄

Kristin Cavallari (@kristincavallari) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I promise I have the biggest family. But my pride and joy lives with this one right here.. Aiden

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()













Benzer Haberler




Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X