Neslihan Atagül Doğulu

Ünlülerin Noel Kutlamaları

Ünlülerin Noel Kutlamaları Ünlülerin Noel Kutlamaları Pinterest

 

 

Ünlülerin Noel heyecanları ve hazırlıkları, Instagram'da paylaştıkları fotoğraflar ile sosyal medyaya yansıdı. İşte Gigi-Bella Hadid kardeşlerden Jessica Alba'ya kadar ünlülerin Noel günü fotoğrafları!
 
 

Merry Christmas from me and Cate! 🎄🎄🎄@caitlynjenner

Sarah Howard (@sarahrhoward) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I'm Norths first makeup client 💋

Khloé (@khloekardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I guess Penelope and North are the only nice ones 😝 Merry Christmas! 😘

Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Sweet friends #merrychristmas @jenatkinhair @mrmikerosenthal

Jessica Alba (@jessicaalba) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Merry Christmas from us :)

Bella Hadid (@bellahadid) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Best Santa ever! #kissesfromthebeckhams X vb 🙏🏼💫 @davidbeckham @brooklynbeckham X

Victoria Beckham (@victoriabeckham) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Merry Christmas Eve!!!!! 🎅🏻☃🎄

Demi Lovato (@ddlovato) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Patiently waiting... 🎅🏼

Lily Aldridge (@lilyaldridge) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

@marianalvergara 🌲🌲🌲

Sofia Vergara (@sofiavergara) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

You used to call me on my elf phone.

Taylor Swift (@taylorswift) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()



 

🌲❤️🌲❤️🌲

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

Saylor's first Christmas! #MerryChristmas #ChristmasJammiesOnPoint 🎄

Kristin Cavallari (@kristincavallari) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

I promise I have the biggest family. But my pride and joy lives with this one right here.. Aiden

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()













Benzer Haberler




Abonelik
Neslihan Atagül Doğulu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Neslihan Atagül Doğulu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Global 360 Medya. Style Network Copyright © Global 360 Medya. InStyle is a registered trademark of Global 360 Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X