LEGO® Yeni Etkinlik Alanını Ziyarete Açtı

LEGO® NINJAGO®’nun onuncu yılı için hazırlanan yeni etkinlik alanı ziyarete açıldı!

  LEGO® Yeni Etkinlik Alanını Ziyarete Açtı   LEGO® Yeni Etkinlik Alanını Ziyarete Açtı  Pinterest


 

Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden LEGOLAND® Discovery Centre, İstanbul’daki merkezinde LEGO® NINJAGO® serisinin onuncu yılını kutlarken yeni etkinlik alanını da ziyarete açtı. NINJAGO® temalı oyun alanında bulunan oyun kitleri ile çocuklar Artırılmış Gerçeklik teknolojisiyle hazırlanan ve 6 farklı görevden oluşan kendi videolarını çekip yayınlayarak Master WU’nun ‘Altın Tılsım’ ödülüne hak kazanıyor. Bunun yanı sıra Ninja tasarımlarını halat (zipline) üzerinde kaydırarak yüksek uçuşa ne kadar dayanıklı olduklarını test ediyor, tasarım rafında diğer ziyaretçilere sergiliyor ve stop motion masasında kendi Ninja filmlerini çekiyorlar.
 
Tüm dünyadaki LEGOLAND® Discovery Centre’lar NINJAGO®’nun onuncu yılını Master WU’nun ‘Altın Tılsım’ (Golden Amulet) teması ile hazırlanan yeni etkinlik alanlarıyla kutlamaya devam ediyor. Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisiyle hazırlanan altı adımlı LEGO® NINJAGO® görevinin yanı sıra çocukların kendi tasarımlarını hazırlayıp sergileyebildikleri ve tasarladıkları modelleringücünü halat (zipline) ile test ettikleri ve stop-motion tekniğiyle göz alıcı videolar çektikleri oyun alanları bulunuyor. Merkez içerisinde ayrıca NINJAGO® ve farklı temalarla düzenlenen kreatif workshoplar ve sürpriz yarışmalar da çocukları bekliyor.
 
Master Wu’nun ‘Altın Tılsım’ı bulmak için yardıma ihtiyacı var!
LEGO® NINJAGO® 10. Yıl kutlamaları kapsamında açılan yeni etkinlik alanının tematik hikayesine göre; Master Wu ninjaları eğitmeye başlamadan önce Spinjitzu öğretilerini Altın Tılsım’a işlemişti ancak Lord Garmadon’un kalbindeki kötülüğü gördükten sonra bunları onunla paylaşmaktan çekindi. Tılsımı öğrenen Lord Garmadon, onu altı parçaya ayırd�� ve her bir parçayı dünyanın çeşitli yerlerine sakladı. Master Wu’nun bu parçaları bulmak için yardıma ihtiyacı var. Etkinliğe katılacaklar altı adet Altın Tılsım parçasını bulacağı ve Spinjitzu mirasını korumak için bir araya getireceği görevin bir parçası olabiliyor.
 
”Altın Tılsım”ı kazanmak için 6 erdeme sahip olmak gerekiyor!
LEGO® NINJAGO® temalı oyun alanı çocuklara Artırılmış Gerçeklik teknolojisiyle eğlence fırsatı sunarken aynı zamanda Master Wu’nun görevleriyle ‘6 erdem’ ile ilgili de farkındalık kazandırıyor. 6 farklı video ile “cesaret, dürüstlük, bilgelik, cömertlik, denge, merak” erdemlerini kazanan çocuklar Altın Tılsım ödülünün sahibi oluyor.
 
2022 yılı içerisinde de devam edecek LEGO® NINJAGO®’nun ardından çocuklar için oluşturulmuş başka temalar da ziyarete açılacak.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X