Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

7-8 Mart’ta Mücevherlerinizin Yarısı Pandora’dan Hediye

Pandora kendinizi ve sevdiklerini şımartmanız için kaçırılmayacak bir kampanyayla karşınızda.

 7-8 Mart’ta Mücevherlerinizin Yarısı Pandora’dan Hediye  7-8 Mart’ta Mücevherlerinizin Yarısı Pandora’dan Hediye Pinterest


 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, yalnızca iki gün geçerli olacak indirimi değerlendirerek zamansız Pandora mücevherleriyle tarzınıza benzersiz bir dokunuş katabilirsiniz.
7-8 Mart 2020 tarihlerinde seçili mücevherlerden biri Pandora’da yarı fiyatına! Tüm Pandora mağazalarında geçerli 349 TL ve üzeri alışverişlerinizde, seçili Pandora O kolye uçları veya seçili bilekliklerden birine yarı fiyatı ile sahip olma fırsatı sizi bekliyor!
İki gün sürecek indirim ile stilinizi en iyi yansıtan parçaları toplayın, Dünya Kadınlar Günü’nde kendinizi ve sevdiklerinizi harika hediyelerle mutlu edin. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X