Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mango New Voices Fotoğraf Yarışmasının Kazananı: Federico Sorrentino

İtalyan fotoğrafçı Federico Sorrentino juri üyeleri tarafından moda fotoğrafçılığının üstün yeteneği olarak seçildi.

 Mango New Voices Fotoğraf Yarışmasının Kazananı: Federico Sorrentino  Mango New Voices Fotoğraf Yarışmasının Kazananı: Federico Sorrentino Pinterest


 

Mango, geçen sezon “New Voices” İlkbahar/Yaz kampanyasının bir parçası olarak, yeni yetenekleri keşfetmeyi ve desteklemeyi amaçlayan genç fotoğrafçılara yönelik bir fotoğraf yarışması düzenlemişti. Kazanan kişi, marka için bir fotoğraf çekimi yapma fırsatı buldu ve 10.000 € ödül kazandı.

Marka elçisi Sofya Sánchez de Betak, fotoğrafçı Dan Martensen, stilist Aleksandra Woroniecka ve Mango ekibinden oluşan jüri, 1000 genç yaratıcı katılımcı arasından yeni yetenek olarak Federico Sorrentino'yu seçti.
“New Voices” fotoğraf yarışmasını kazanan 33 yaşındaki fotoğrafçı, Londra'da manken Birgit Kos ile “East End Girls” kampanyasının çekimlerini gerçekleştirdi. Mango ile kendi görüşlerini ve gidişatını paylaştığı, analog ve dijital fotoğraf makineleri ile kendiliğinden görüntüler üzerinde çalıştı.

Azimli olması sayesinde fotoğrafçılık kariyeri boyunca ilerleyen Sorrentino, “Bu fırsatı yakalamam işime daha fazla ilgi ve dikkat göstermemi ve kariyerimde muhtemelen uluslararası anlamda bir adım atmamı sağladı” dedi. Mango gibi bir marka ile çalışma deneyimi hakkında ise şunları söyledi, “Mango ekibi ile çekimin gidişatının ne olduğuna dair görüş alışverişinde bulunduk; ama aynı zamanda sette kendi fotoğrafçılık vizyonumla hikayeye yaklaşımım konusunda beni özgür bıraktılar. Bu çekimin tüm organizasyonunu ve yapımını gerçekten çok beğendim.”
Mango, yaratıcı yeteneklerin seslerini duyuran ve gelişen kültürel panoramayla stil tutkusunu güçlendiren anlamlı kampanyalar yaparak sahip olduğu topluluğun gücünü vurgulamaya devam ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X