2010’lar Geri Dönüyor!

Y2K’nın yeniden canlanması sizin için eğlence mi, yoksa korkunç düşük belleri mi ifade ediyor?

2010’lar Geri Dönüyor! 2010’lar Geri Dönüyor!  Pinterest


 

Kadife eşofman takımları, kelebek motifleri, platform topuklu spor ayakkabılar, renk renk boyanan saçlar… Yazdığımız cümleyi gülümseyerek okuduğunuzu tahmin edebiliyoruz, 2010’lu yıllarda kim böyle değildi ki! Günümüz dünyasında neredeyse her şey değişmişken 2010’ların yavaş yavaş geri döndüğünü zaten biliyorduk. Kanıt olarak süper model Emily Ratajkowski’nin geçtiğimiz günlerde katıldığı CFDA kırmızı halısında tercih ettiği düşük bel Miu Miu parçayı gösterebiliriz.

20.yüzyılın neşeli gece hayatı ve 21.yüzyılın kasvetli havası arasında köprü görevi gören Y2K, sonbahardan kışa geçiş döneminde stilinize dokunmak için ideal bir çözüm olabilir. Dijtal baskı içeren sweatshirtler, platform topuklu botlar, düşük bel pantolonlar; tercihe bağlı olarak takacağınız neon renk şapka ve hazırsınız! Klasik tarzınızdan uzaklaşmak yeni yıla girmeye yaklaştığımız günlerde size biraz renk katabilir, ne dersiniz? 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X