2016 Golden Globe'da Kırmızı Ateşi

2016 Golden Globe'da Kırmızı Ateşi 2016 Golden Globe'da Kırmızı Ateşi Pinterest


Golden Globe Ödülleri'nde bu yıl metalik ve beyaz renkte elbiselerin dışında kırmızı tonda elbiseler de ağırlıktaydı. Ünlüler bu kırmızı elbiselerin göz alıcı etkisini ise ışıltılı aksesuarlarıyla daha da arttırdı.

Jennifer LawranceDior Haute Couture kırmızı elbisesini Chopard marka elmas kolyesi ile kombinlerken Emmy Rossum, modern minimalist kan kırmızısı straplez Armani Prive elbisesini elmaslar ve metalik aksesuarlarla kullandı.


Natalie Dormer ise omuzları açık J. Mendel elbisesiyle kırmızı halıda boy gösterirken Olivia Wilde ve Zendaya daha koyu tonlarda bir kırmızı elbise tercih etti. Olivia Wilde, Michael Kors koleksiyonundan ışıltılı elbisesiyle; Zendaya ise gül kırmızısı kabartılı "v" yakalı Marchesa elbisesiyle kırmızı halıda kırmızı renkte elbise seçenler arasında yerini aldı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X