Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

2020 MET Gala'nın Teması Belli Oldu

Her sene Mayıs ayının ilk Pazartesi günü yapılan MET Gala’nın bu seneki teması zaman!

2020 MET Gala'nın Teması Belli Oldu 2020 MET Gala'nın Teması Belli Oldu Pinterest

 

 

Bahara veda edip büyük bir neşeyle yazı karşılamaya hazırlanırken her sene sihirli bir akşama şahit oluyoruz: MET Gala. New York Metropolitan Sanat Müzesi’nde Kostüm Enstitüsü’nün yararına düzenlenen bu büyülü gala gerek kırmızı halısı gerek kapsamında gerçekleşen sergi ve etkinliklerle yılın en önemli olaylarından birisi oluyor yıllardır. Bu sene gerçekleşecek olan MET Gala’nın anlamı daha büyük çünkü müzenin 150. yılı kutlanıyor.

Yıl dönümünü de göz önünde bulundurunca galanın temasını zamandan bağımsız düşünmek olmazdı, 2020 MET Gala ve sergilerin teması “About Time: Fashion and Duration” ( Zaman Hakkında: Moda ve Süre) olacak.

Sergiler bizi 19. Ve 20. yüzyılların kıyafet ve aksesuar modasına götürecek. Küratör Andrew Bolton, Virginia Woolf ve Henri Bergson’dan ilham aldığını söylerken modanın zamandan bağımsız düşünülemeyeceğini de belirtiyor.

Galaya, Nicolas Ghesquière, Emma Stone, Lin-Manuel Miranda, Anna Wintour, ve ilk kez katılacak olan Meryl Streep ev sahipliği yapacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X