2020'nin En Güzel Gelinlikleri Yine Akay'da

2020 yılında evlenecek kadınların tercihi yine Akay Gelinlik'ten yana olacak.

2020'nin En Güzel Gelinlikleri Yine Akay'da 2020'nin En Güzel Gelinlikleri Yine Akay'da Pinterest


Gelinliğin duayen markası AKAY, Türkiye’nin en büyük terzihanesi ile 40 yılı aşkın süredir gelinlikte kişiye özel dikim couture yaklaşımını devam ettiriyor.1976 yılından beri gelinlerinin en mutlu günlerine eşlik eden marka, 2020 koleksiyon modellerinde duru asaleti vurgularken geleneksel motifleri modern gelinlik anlayışıyla buluşturuyor.Gelinlik anlayışını nazik çizgisi ile çağa yorumlayan marka, birikime dayalı işçiliğini koleksiyonun detaylarında ortaya çıkarıyor.Gelinliği tam anlamıyla bir değer olarak kavrayan AKAY, 2020 koleksiyonları ile modern zarafeti önceliyor.Güvenilir ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan AKAY, her bir gelini için gerçekleştirmiş olduğu fidan bağışlarıyla çevreci anlayışı aktarırken gelinlerine ayrıcalık ve konfor dolu bir deneyim sunuyor.

Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X