Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas + KANYE WEST YEEZY BOOST 380'in İki Yeni Modelini Keşfedin

İş birliğinin yeni modellerinden YEEZY BOOST 380 Blue Oat farklı tonlarda, ayağı çorap gibi saran Primeknit yüzey ile tasarlandı.

adidas + KANYE WEST YEEZY BOOST 380'in İki Yeni Modelini Keşfedin adidas + KANYE WEST YEEZY BOOST 380'in İki Yeni Modelini Keşfedin Pinterest


 

Rahat ve aynı zamanda her stile uyum sağlayan YEEZY BOOST 380 Blue Oat’ta bulunan yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, hem rahatlık hem de farklı bir stil sunuyor. 
Diğer model YEEZY BOOST 380 Blue Oat RF ise farklı olarak reflektör özelliğe sahip Primeknit yüzeyi ile tasarlandı. Aynı şekilde çorap benzeri yapısıyla ayağı sarıyor ve hem tarz hem rahat bir kullanım sunuyor.
İki modelde de yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, ayakkabıya görsel çekicilik ve nefes alma özelliği kazandırıyor. Yeniden tasarlanan BOOST, yastıklama deneyimini yükseltiyor ve bir ayakkabıda en çok ihtiyaç duyulan nokta olan orta tabanda, ideal konforu sunuyor. Balıksırtı kauçuk dış taban, benzersiz tasarım detayları ve gelişmiş hareket kabileyeti sunuyor.  
YEEZY BOOST 380 Blue Oat RF 24 Temmuz’da ve YEEZY BOOST 380 Blue Oat 25 Temmuz’da seçili adidas mağazaları adidas.com.tr/yeezy ‘de satışta!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X