Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas #HOMETEAMHERO Hareketiyle İyiliğe Davet Ediyor

adidas, 29 Mayıs - 7 Haziran tarihleri ​​arasında 10 gün sürecek #HOMETEAMHERO hareketiyle, herkesi iyilik hareketine davet ediyor.

adidas #HOMETEAMHERO Hareketiyle İyiliğe Davet Ediyor adidas #HOMETEAMHERO Hareketiyle İyiliğe Davet Ediyor  Pinterest


 

Kampanyanın amacı, #HOMETEAMHERO meydan okumasıyla bir milyon aktivite saatine ulaşarak Dünya Sağlık Örgütü’nün COVID-19 Dayanışma Müdahale Fonu’na 1 milyon Dolar bağışlanmasını sağlamak. Bu hedefe ulaşmak için katılımcıların https://adirun.app/vZus bağlantısından indirebileceği adidas Running veya adidas Training uygulamaları üzerinden yaptığı her 1 saat aktivite 1 Dolar bağış yerine geçecek.
adidas, karantina döneminde hayata geçirdiği ve evde aktif kalmaya yönlendirdiği #HOMETEAM hareketine, iyiliğe kucak açan #HOMETEAMHERO meydan okumasını ekledi. Tüm dünyanın ev dışında yeni bir hayata hazırlandığı bu dönemin daha sağlıklı ve aktif bir şekilde geçmesi için adidas, spor yapan herkesi antrenmanlarıyla fark yaratmaya davet ediyor.
Dünyanın her yerinden katılım sağlanabilen #HOMETEAMHERO hareketine aktif olunan saatlerle katkıda bulunmak için adidas Running ya da adidas Training uygulamasını kullanmak yeterli. Bu uygulamaların içerisinde yer alan #HOMETEAMHERO meydan okumasına kayıt olduktan sonra; 29 Mayıs-7 Haziran arasında yapılan her egzersizi listeden seçip uygulamayı egzersiz boyunca açık tutarak hedeflenen süreye ve dolayısıyla bağışa katkıda bulunmak mümkün.

#HOMETEAMHERO Hareketine Katılmak İçin:
1.     adirun.app/vZus üzerinden adidas Running ya da adidas Training uygulamasını indirin, yeni bir hesap açın ya da mevcut hesabınızla devam edin
2.     18 Mayıs itibariyle uygulama üzerinden #HOMETEAM Heroes meydan okumasına katılabilirsiniz
3.     29 Mayıs – 7 Haziran arasında uygulamada gözüken aktivitelerden birine giriş yapın adidas, uygulama üzerinden her 1 saat aktiviteniz için $1 dolar bağışlayacak.
4.     Yürüyüş, koşu, aerobik, yoga, cycling, tenis vb. pek çok çeşit aktiviteyle katılmak mümkün.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X