adidas Originals’ sunar Jakar konseptli yeni model: ZX 5000 Vieux Lyon Sneaker

adidas Originals’in dönüm noktası A-ZX serisi, ikonik ZX 5000 sneaker'a Jakar esintili bir yorum getirerek yeniden tasarlanıyor.

adidas Originals’ sunar Jakar konseptli yeni model:  ZX 5000 Vieux Lyon Sneaker adidas Originals’ sunar Jakar konseptli yeni model:  ZX 5000 Vieux Lyon Sneaker Pinterest


 

İsmini, jakar dokuma tekniğinin icat edildiği Fransa şehrinden alan ZX 5000 Vieux Lyon, şehrin zanaatkarlık, tasarım ve inovasyon hikayeli geçmişinden ilham alıyor.

Peki bu farklı ürün neye benziyor? Anında fark edilen siluet ZX 5000 Vieux Lyon, biri mor ve biri gri olmak üzere iki tonda, tamamen dokunmuş özel Jakarlı bir yüzeye sahip… Bu özel üst kısım, ZX 5000 silüetinin ikonik kauçuk orta tabanının üzerine oturuyor. Son olarak, görünümü tamamlayan, özel dantel işlemeleri, eşleşen bağcıklar ve "Üç Şeritli Marka" anlamına gelen "La Marque Aux 3 Bandes" yazılı çorap astarlarına sahip.

adidas Originals ZX 5000 Vieux Lyon adidas.com/A-ZX adresinde ve seçili adidas noktalarında satışa sunulacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X