Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas SPEZIAL İlkbahar- Yaz 2020 Koleksiyonu Geri Döndü

adidas Spezial, bu sezon 1970'lerde İngiltere'yi kasıp kavuran Soul ruhundan ilham alıyor.

adidas SPEZIAL İlkbahar- Yaz 2020 Koleksiyonu Geri Döndü adidas SPEZIAL İlkbahar- Yaz 2020 Koleksiyonu Geri Döndü Pinterest


 

İngiliz Soul hareketi ile yeni bir kendini ifade etme anlayışı ortaya çıkıyor. Geniş ürün koleksiyonu ile dönemin tavrını yansıtan adidas Spezial, bu hikayeye çağdaş bir bakış getiriyor. Arşivindeki hikayeleri yeniden keşfeden adidas Spezial, 3 çizgili temel giysilerin premium baskılarını oluşturuyor. İşlevsel bir kullanım sunan ayakkabı ve giyim ürünleri aynı zamanda vintage bir stil sunuyor.  

İngiliz Ruhu Sokak Stili: Spezial
Koleksiyonunun baş kahramanı; Pleckgate eşofman, tribün stili, 70’lerin dans salonu ruhuyla bir araya geliyor. Pleckgate eşofman altı, ikonik Spezial siluetini, asi tavır ile birlikte sunuyor. Eşofmanın ön kısmındaki pili detayları, vintage stile özel bir dokunuş ekliyor.

 

Spezial'in yalın, minimalist estetiğinden ilham alan modeller; küllü mavi ve turuncu anorak, hardal sarısı su geçirmez bir ceket ya da uzun kollu bir polo tshirt günlük stilinizin ayrılmaz bir parçası haline geliyor.
Sidney’den Florida’ ya, Berlin’den Montreal’e dokunan Spezial SS’20 ayakkabı koleksiyonu yeni silüetler yaratıyor.
Soul hareketinin bağımsız tavrını ortaya çıkaran Spezial ayakkabı koleksiyonu,  gardırobunuzdaki her parça ile uyum sağlıyor.Bu sezon Spezial ayakkabı koleksiyonu, adidas’ ın ikonik estetğini özgünlük ile birleştirdiği 2 stilden oluşuyor. Koşu (Running) kolkesiyonunda yer alan Ashurst SPZL ,adidas’ ın arşivinde bulunması zor bir ayakkabıyı canlandırıyor ve meraklılarına bu vintage silüete sahip olma şansı veriyor. Lotherton SPZL, çok sevilen Ardwick SPZL siluetini ilk koleksiyondan alarak renk yoluyla yeni bir ikon yaratmak için yeniden tasarlıyor.Koleksiyonun en işlevsel kullanımını sunan Performans (Training) koleksiyonunda bulunan 76 SPZL, bu sezon liderliği ele alıyor ve çizgili orta tabanıyla Zurro SPZL’i sahneye çıkarıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X