Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY 700 V3 Türkiye’de

adidas ve Kanye West işbirliği ile tasarlanan YEEZY 700 V3, 11 Nisan’da Türkiye’de adidas Online Shop’ta satışa sunuluyor.

adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY 700 V3 Türkiye’de adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY 700 V3 Türkiye’de Pinterest


 

Sizinle sıkı bir uyum sağlayan YEEZY 700 V3, karanlıkta stilini belli eden bir yansıtılıcılıkla kendine hayran bırakıyor. EVA orta tabana sahip olan YEEZY 700 V3, bu hafif taban dokusu ile konfor ve dayanıklılık sunarken, balıksırtı kauçuk dış tabanı ile sağlam ve esnek bir kullanım sağlıyor.
YEEZY 700 V3,  monofilament teknolojisi ile oluşturulan dayanıklı dış yüzeyi ile benzersiz bir konfor sunuyor. Yine dış yüzeyinde bulunan RPU kafes detayları ile değişimi sahipleniyor.
Tüm dünya ile eş zamanlı olarak 11 Nisan’da satışa sunulacak olan YEEZY 700 V3, yetişkin modeliyle Türkiye’de satışa sunulacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X