Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas ve McDonald’s’tan Sos Kıvamında Basketbol Koleksiyonu: “Sauce Pack”

adidas ve McDonald’s basketbol ürünleri için bir araya geldi ve sonuç; sos kıvamında, renkli, göz alıcı “Sauce Pack” koleksiyonu oldu.

adidas ve McDonald’s’tan Sos Kıvamında Basketbol Koleksiyonu: “Sauce Pack” adidas ve McDonald’s’tan Sos Kıvamında Basketbol Koleksiyonu: “Sauce Pack” Pinterest


 

NBA’in efsane oyuncuları James Harden, Damian Lillard ve Tracy McGrady’den ilham alınarak tasarlanan ve her birinin McDonald’s soslarının eşleştirilmesinden ortaya çıkan ürünler, basketbolun geleceğine ışık tutuyor.Koleksiyonda HARDEN VOL. 4, DAME 6 ve TMAC 1 ile McDonald’s sosları bütünleşiyor. Sarımsak biber sosu ambalajından ilham alan HARDEN VOL. 4, canlı mor ve turuncu bir renk tonlarına sahip. Üzerinde ünlü basketbolcunun öne çıkan özellikleri “a step back”, “deep 3 ball” (uzun mesafe üçlüğü), “crazy handles” (süper top tutuş) basketbol terimleriyle James Harden’e gönderme yapan the beard (Sakallı) yazıları yer alıyor.Deliksiz atışlarıyla tam bir pota ustası Damian Lillard’ın iyi ve kötü çocuk olarak oyundaki ikiliğini vurgulayan ve tatlı-ekşi sosla bütünleşen DAME 6, klasik sos ambalajına benzeyen bir tasarıma sahip. Patlayan turuncu desenli frapan bir yeşil ayakkabının anahtar kelimeleri ise the “clutch gene” (iş bitirici), Lillard’ın sürekli taktığı bileklik dolayısıyla “wrist-tap” (bileklik), “layup package” (turnike) ve tabii ki uzun mesafe üçlüğü.
Dış tabandan üst bölüme kadar metalik altın üst ve kırmızı kemerlerle bezenmiş detaylara sahip TMAC 1, ikonik Big Mac sosuna selam veriyor. Ayakkabının dış topuk bölümünde TMAC Sauce başlığı altında Tracy McGrady’yi ifade eden terimler bulunuyor. “Fearless” (korkusuz), “bouncy” (canlı), “fade away jumper” (geriye doğru sıçrayarak şut atabilen oyuncu), uzun mesafe üçlüğü ve “post-game” (maç sonu).
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X