adidas’ın 50 Saate Özel %50 İndirim Günleri Başlıyor

adidas’ın 50 Saate Özel %50 İndirim Günleri Başlıyor adidas’ın 50 Saate Özel %50 İndirim Günleri Başlıyor Pinterest


adidas’ın 

50 saate özel %50 indirim günleri başlıyor

 

adidas, yılın ilk ayını büyük bir indirim kampanyasıyla uğurluyor. Markanın online mağazası https://www.adidas.com.tr’deki pek çok üründe geçerli olacak %50 indirim günleri 27 Ocak Perşembe günü öğle saatlerinde ilk olarak üyelere özel start alıyor. Herkesin faydalanabileceği 50 saatlik büyük indirim ise 28 Ocak Cuma saat 12.00’de başlıyor ve 30 Ocak Pazar gün sonuna kadar devam ediyor.

 

Kampanya boyunca adidas’ın hem Originals hem de Performance kategorilerinde yer alan ayakkabıdan alt ve üst giyime, çanta ve aksesuarlara kadar çok beğenilen ürünleri %50 indirimle sunulacak. Büyük %50 indirim fırsatı ve daha pek çok avantajdan öncelikli olarak yararlanmak isteyenler, adidas’ın tüm kategorilerde ayrıcalıklar sunduğu üyelik programı  https://www.adidas.com.tr/tr/creatorsclub üzerinden üye olabiliyorlar.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X