Alexander McQueen Zorlu Center'da Açıldı

Dünyaca ünlü İngiliz moda markası Alexander McQueen’in Zorlu Center butiği açıldı.

Alexander McQueen Zorlu Center'da Açıldı Alexander McQueen Zorlu Center'da Açıldı Pinterest


 

Alexander McQueen kreatif direktörü Sarah Burton ve ünlü mimar Smiljan Radic tarafından hazırlanan konseptte tasarlanan Alexander McQueen Zorlu Center, kadın giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra erkek ayakkabı koleksiyonlarını aynı çatı altında modaseverler ile buluşturuyor.
 
Markanın geleneksel değerlerini, yenilikçi ve vizyoner tasarım anlayışıyla harmanlayan Alexander McQueen Zorlu Center, McQueen mankenlerinin etkileşimini, defile koleksiyonlarına atıfta bulunarak sunuyor. Ziyaretçilerini Alexander McQueen dünyasında eşsiz bir yolculuğa davet eden butikte sergilenen koleksiyonlar, bir baş yapıt olarak her alanda kendini gösteriyor. Markanın temel değerlerindeki doğa sevgisinden ilhamla açık ve koyu tonlarda ceviz ve meşe kullanımının öne çıktığı butikte, Alexander McQueen’in zanaatkarlık değerlerinin, geleneksel teknikler ve el işi dokunuşlarından ödün vermeden, vizyoner, tasarım ve yenilikçi bir yaklaşımla birleşiyor. Butik konseptine uygun olarak özel geliştirilen pamuk bazlı yeni kaplama malzemesi "cotton-crete", tasarımda deneyselliğe verilen değeri yansıtıyor. McQueen Londra tasarım stüdyosu ekibi tarafından tasarlanan kumaş kaplı cam silindir şeklindeki özel soyunma kabini özellikle dikkat çekiyor. Modaevini karakterize eden çağdaş ve geleneksellik arasındaki zıtlık, dekorasyondaki ham ve rafine dokunuşlarla vurgulanıyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X