Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor

Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor Pinterest


 

İki çocuk annesi Alicia Keys, 36. yaşını yeni şarkısı ile kutluyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında "That's What's Up" adlı yeni şarkısını yayınlayan Alicia Keys, 36. yaşını kutladığı bu yeni şarkısını aynı zamanda hayranları ile de ilk kez paylaştı. Bir otel odasında içinde köpüklerin olduğu küvette geçen klipte şarkıcı, yine makyajsız doğal hali ile kamera karşısına geçti.
 

Şarkıcının doğum gününü müzik yapımcısı eşi Swizz Beatz de kendi Instagram hesabında kutladı. Alicia Keys'in dört fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Beatz, fotoğrafların altına "iyi ki doğdun" yazdı.Alicia Keys'in yeni "That's What's Up" şarkısını aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X