Alina Boz ve Burak Deniz'in Rol Aldığı Maraşlı 11 Ocak'ta Başlıyor

Maraşlı, 11 Ocak akşamı ATV ekranlarında yayın hayatına başlıyor.

Alina Boz ve Burak Deniz'in Rol Aldığı Maraşlı 11 Ocak'ta Başlıyor Alina Boz ve Burak Deniz'in Rol Aldığı Maraşlı 11 Ocak'ta Başlıyor Pinterest


 

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz'in yer aldığı, ATV'nin yeni dizisi Maraşlı heyecanla bekleniyor. Dizi 11 Ocak akşamı yayın hayatına başlayacak. 

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.Dizinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz ve Alina Boz'un yanı sıra Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi isimler de yer alıyor. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur'un yazdığı, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği dizinin yapımı Tims&B Productions'ın. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X