Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Altıdan Sonra Tiyatro, Kaldırım Serçesi ile İstanbul Tiyatro Festivali’nde

Başar Sabuncu’nun, ikonik müzisyen Edith Piaf’ın hayatını anlattığı “Kaldırım Serçesi” müzikali, İKSV Tiyatro Festivali’nde prömiyer yapacak.

Altıdan Sonra Tiyatro, Kaldırım Serçesi ile İstanbul Tiyatro Festivali’nde Altıdan Sonra Tiyatro, Kaldırım Serçesi ile İstanbul Tiyatro Festivali’nde Pinterest

 

 

Başar Sabuncu ve Gülriz Sururi Anısına
Başar Sabuncu’nun, ikonik müzisyen Edith Piaf’ın hayatını anlattığı “Kaldırım Serçesi” müzikali, Yiğit Sertdemir’in rejisiyle İKSV Tiyatro Festivali’nde prömiyer yapacak.
Edith Piaf, yıllar önce Gülriz Sururi’nin müthiş yorumuyla hafızalara kazınmıştı. Yeni sezonda ise Tülay Günal, Edith Piaf olarak sahnede olacak.

Dramaturjisini Aylin Alıveren’in, müzik direktörlüğünü Yiğit Özatalay’ın, koreografisini Büşra Firidin’in ve ışık tasarımını Cem Yılmazer’in yaptığı oyunda; Tülay Günal, Cemil Büyükdöğerli, Pervin Bağdat, Yeşim Sarı, Ozan Erdönmez ve Can Deniz Erzaim rol alıyor.
Oyun, İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında 23 ve 24 Kasım’da CKM Büyük Salon’da seyirciyle buluşacak. Biletler Biletix’te satışta.
 


Kaldırım Serçesi
23 Kasım 20:30
24 Kasım 18:00
Caddebostan Kültür Merkezi
 
Künye:
Yazan: Başar Sabuncu
Yöneten: Yiğit Sertdemir
Dramaturg: Aylin Alıveren
Müzik Direktörü: Yiğit Özatalay
Koreograf: Büşra Firidin
Sahne Tasarımı: Yiğit Sertdemir
Işık Tasarımı: Cem Yılmazer
Oyuncular: Tülay Günal, Cemil Büyükdöğerli, Pervin Bağdat, Yeşim Sarı, Ozan Erdönmez, Can Deniz Erzaim
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X