Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Amal ve George Clooney COVID-19 Mücadelesine 1 Milyon Doları Aşkın Bağış Yaptı

Yardımseverliğiyle bilinen çift global salgın COVID-19 ile mücadelede de ön sıralarda yer alıyor.

Amal ve George Clooney COVID-19 Mücadelesine 1 Milyon Doları Aşkın Bağış Yaptı Amal ve George Clooney COVID-19 Mücadelesine 1 Milyon Doları Aşkın Bağış Yaptı Pinterest


 

Dünyayı tehdit etmeye devam eden COVID-19 salgını karşısında birçok yıldız gidişatı biraz olsun iyileştirebilmek adına elinden geleni yapıyor. Blake Lively, Ryan Reynolds, Rihanna, Angelina Jolie ve Arnold Schwarzenegger'dan sonra Amal ve George Clooney çifti de altı farklı kuruluşa toplam 1 milyon doların üzerinde bağış yaptı. 
Bu kuruluşlar ise şöyle: İtalya'nın Lombardiya bölgesindeki yardım toplama merkezleri, Lübnan Aşevi, Motion Picture, Television Home, SAG-AFTRA Vakfı ve Los Angeles Belediyesi. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X