Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Amazon Ormanları'nda Yetişen Altın Eğrelti Otu ile Cilt Sağlığında Çığır Açacak

Collagen Lift Paris'ten yepyeni bir Kolajen:Luminous Gold.

Amazon Ormanları'nda Yetişen Altın Eğrelti Otu ile Cilt Sağlığında Çığır Açacak Amazon Ormanları'nda Yetişen Altın Eğrelti Otu ile Cilt Sağlığında Çığır Açacak  Pinterest


 

Amazon'un vahşi yağmur ormanlarında yetişen ve yerel halk tarafından yüzyıllardır şifa amaçlı kullanılan Altın Eğrelti Otu, yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliğiyle cilt ve beden üzerinde pek çok olumlu etkiye sahiptir.
Yapılan araştırmalar, altın eğrelti otunun ciltte güneşin zararlı ışınlarının yarattığı hasarı ve buna bağlı yaşlanma etkisini azalttığını, reaktif oksijen türü serbest radikal hasarına karşı da cilt dokusunu koruduğunu ortaya koyuyor.
Türkiye'de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris'in çığır açacak yeni ürünü Luminous Gold,ciltte anti aging etkisinin yanısıra kırışıklık,elastikiyet kaybı, saç ve tırnak şikayetlerinde de etkili.Lekeli, güneş hasarlı, donuk ve solgun görünüme sahip cilt tipleri için de kullanılması oldukça ideal olan ürün her yaş için uygun.
Sıvı formuyla yüksek emilime sahip Altın Eğrelti Otu anti aging bir üründe olması gerekenleri içerisinde barındırırken, Kolajen, C Vitamini, Glutatyon, Akdeniz yosunu ve Hyaluronik asit ile cildin pekçok ihtiyacını tamamlamayı hedefliyor.
Collagen Lift Paris Luminous Gold, leke karşıtı ve yüksek antioksidan  etkinliğiyle güneş koruyucu olarak da tercih edilebiliyor.
Luminous Gold'un da içinde olduğu tüm Collagen Lift Paris ürünlerine klinikler ve güzellik merkezlerinden ulaşabilir,  satış noktaları ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için www.collagenliftparis.com.tr   web adresini ziyaret edebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X