​Amway’in Vücut Bakımı Serisi G&H Yenilendi

​Amway’in Vücut Bakımı Serisi G&H Yenilendi ​Amway’in Vücut Bakımı Serisi G&H Yenilendi Pinterest


 

Amway’in yenilenen vücut bakım koleksiyonu G&H, ailenizin tüm cilt bakımı ihtiyaçlarını tek bir ürün serisi ile karşılıyor. Artık genç, yaşlı, herkes cilt bakımının keyfini yenilenen G&H ürünleri ile çıkarıyor
 
Vücudumuzu dış çevreden koruyan en büyük bariyer olan cildimizin bakımı 7’den 70’e herkes için çok büyük önem taşıyor. Fakat tüm ailenin cilt bakım ihtiyacını karşılayabilecek tek bir ürün serisi bulmak oldukça zor. İşte Amway’in yeni nesil vücut bakım koleksiyonu G&H, bu sorunu kökten çözüyor. Benzersiz ve besleyici formülü ile Yeni G&H, cildin sağlıklı ve dengeli görünmesini sağlıyor. Ayrıca bu özel seri hafif, sülfatsız ve ph dengeli formülü ile cildi yumuşatırken 3 yaşından büyük çocukların kullanımına uygun formülü içeriyor. 

G&H NOURISH+™, G&H REFRESH+™ ve G&H PROTECT+™ olmak üzere 3 ayrı seriden oluşan Yeni G&H, doğadan ilham alarak üretilen yüzde 100 geri dönüşümlü ambalajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X