Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Angelina Jolie Çocuklarıyla Kids Choice Awards'da

10 yaşındaki Zahara ve 8 yaşındaki Shiloh anneleriyle birlikte Kids Choice Awards'daydı

Angelina Jolie Çocuklarıyla Kids Choice Awards'da Angelina Jolie Çocuklarıyla Kids Choice Awards'da Pinterest

 

 

Angelina Jolie ilk kez çocuklarıyla bir davete katıldı. Geçtiğimiz hafta kansere yakalanma rsikini ortadan kaldırmak için yumurtalıklarını aldırdığını duyuran oyuncu, açıklamasından sonra ilk kez dün gece düzenlenen Kids Choice Awards'daydı.

Versus Versace tasarımı elbisesiyle ödül törenine katılan Angelina Jolie, geceyi kızları Zahara ve Shiloh ile izledi. Oyuncu ve kızları gece boyunca eğlenceli kareler verdi.

Kids Choice Awards'a iki dalda aday olan Jolie ödül alamasa da'Küçükken olduğu yerde duramayan, farklı, sürekli ses çıkaran,  beğenilmeyen Maleficent biri gibi görülürdüm. Sonra bir gün farkettim ki farklı olmak güzel bir şey.  Olduğunuz kişiden daha azını olmaya çalışmayın, farklı olmak güzeldir. Birisi size farklı olduğunuzu söylediği zaman gülümseyin ve başınız dik gururlu bir şekilde durun'  dediği konuşmayla dikkat çekti.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X