Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Angelina Jolie Sosyal Sorumluluk İçin BBC'de

Dünyaca ünlü oyuncu, sosyal sorunlara farkındalık oluşturmak amacıyla İngiltere'nin önemli radyo programlarından birine katılıyor.

Angelina Jolie Sosyal Sorumluluk İçin BBC'de Angelina Jolie Sosyal Sorumluluk İçin BBC'de Pinterest

 

 

Angelina Jolie, 2012'de Birleşmiş Milletler’in özel elçisi seçilmiş ve İngiltere’nin dış politikasına verdiği hizmet nedeniyle Kraliçe II. Elizabeth tarafından ‘Damehood’ ünvanını almıştı. Jolie, oyunculuğu kadar sosyal sorumluluk projelerinde üstlendiği başrol ile de adından söz etttiriyor.

Ünlü oyuncu, 28 Aralık’ta BBC Radio 4’ün Today programının konuk sunucusu oluyor. Jolie, savaş sırasında yaşanan cinsel şiddet vakalarını aydınlatmak için mültecileri ve savaş mağdurlarını ağırlıyor. Mülteci sorununu da dile getirmek isteyen ünlü oyuncu, Today programının yedi milyon dinleyicisine sosyal problemleri anlatmaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X