Angelina Jolie'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama

Angelina Jolie'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama Angelina Jolie'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama Pinterest


Eşi Brad Pitt ile Eylül 2016'da yollarını ayıran Angelina Jolie, ayrılık sonrası ilk kez konuştu. Yönetmenliğini üstlendiği "First They Killed My Father" adlı belgesel için BBC ile yaptığı röportajda açıklama yapan Jolie, ayrılığının zor bir karar olduğunu söyledi. 

Ayrılık döneminin zor bir süreç olmasının çok fazla bir açıklama yapmak istemediğini söyleyen Jolie "Biz bir aileyiz, her zaman aile olacağız ve umarım bu süre zarfında daha güçlü bir aile olacağız" dedi.

Altı çocuk annesi Angelina Jolie, ailesinin yaşadığı bu ayrılık durumunu birçok insanın da yaşadığını söyledi. Kendisinin ve ailesinin zor zamanlar geçirdiğinin açıklamasını yapan Angelina Jolie, "Benim odağım çocuklarım, çocuklarımızdır ve biz sonsuza kadar bir aile olacağız" dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X