Angelina Jolie'nin Kızı Shiloh Cinsiyet Değiştiriyor

Angelina Jolie'nin Kızı Shiloh Cinsiyet Değiştiriyor Angelina Jolie'nin Kızı Shiloh Cinsiyet Değiştiriyor Pinterest


Yaklaşık bir sene önce boşanan Angelina Jolie ile Brad Pitt'in ilk kızı Shiloh hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

İspanyol Exitoina sitesinin iddiasına göre 11 yaşındaki Shiloh cinsiyet değiştirme sürecine girdi. Erkek gibi giyinen saçlarını kısacık kestiren ve kendisine John adıyla hitap edilmesini isteyen Shiloh Jolie Pitt'in fiziksel görüntüsünün erkeğe benzemesi için hormon ilaçları almaya başladığı ileri sürüldü.

İspanyol sitesi, ABD'deki çeşitli magazin sitelerine dayandırırak verdiği haberinde Shiloh'nun anne ve babasının da küçük kızın bu isteğine saygılı olduğunu duyurdu.

Jolie ve Pitt çeşitli röportajlarında kızları hakkında "Shiloh kendisine John adıyla hitap edilmesini istiyor. Erkek çocuğu kıyafetleri giyiyor ve saçlarını da kısacık kestiriyor. Biz de onun bu isteklerine saygı gösteriyoruz" demişti.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X