Angelina Jolie'nin Vazgeçilmez Elbise Modeli

Yıldız, yeni filminin basın toplantısında favori elbise modelini tekrar taşıdı.

Angelina Jolie'nin Vazgeçilmez Elbise Modeli Angelina Jolie'nin Vazgeçilmez Elbise Modeli  Pinterest


 

Angelina Jolie yıllardır ikonik görünümleriyle ilham veriyor. Giydiği her elbise, tercih ettiği her kumaş türü trend haline gelen yıldızın elbisede yıllardır değişmeyen favori modeli ise bacak dekoltesi.
Kırmızı halıda yürümeye başladığı ilk zamanlardan bu yana tercih ettiği elbiselerin çoğunda bacak dekolteli modeller tercih eden yıldızın bu seçimi adeta imzası haline geldi. 

Jolie, son olarak 16 Ekim'de vizyona girecek olan yeni filmi Maleficient: Mistress of Evil'ın Kaliforniya'da gerçekleşen basın toplantısına Versace imzalı siyah elbise ile katıldı. 
Sivri burun siyah topuklu ayakkabıyla görünümünü tamamlayan yıldız, saçlarını açık bırakarak doğal bir görünüm yakaladı. Bu doğallığı makyajıyla da dengeliyen Angelina Jolie, sade bir makyaj tercih etti. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X