Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Anıl Piyancı Ruffles Müzik’in Lansmanında Gençleri Coşturdu

Gençlerin en sevdiği patates cipsi Ruffles sevilen rap sanatçısı Anıl Piyancı ve Youtuber Berk Coşkun ile Klein Garten’da eğlenceli bir lansman yaptı.

Anıl Piyancı Ruffles Müzik’in Lansmanında Gençleri Coşturdu Anıl Piyancı Ruffles Müzik’in Lansmanında Gençleri Coşturdu  Pinterest

 

 

Konukların müzik ve eğlencenin tadını çıkardığı geceye ikilinin sahnede gerçekleştirdiği  Ruffles için hazırladıkları 'Dalgana Bak' düeti damgasını vurdu. 'Ruffles’la Aç Müziği, Dalgana Bak' mottosuyla yola çıkan organizasyon gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Müzik dolu etkinliğe Merve Özbey, Yunus Günçe, Işık Selin Günçe, Serenay Aktaş, Burcu Binici, Alya, Aslıhan Karalar, Cihan Nacar, Rıfat Yüzüak, Rabia Yaman gibi ünlü isimler de katıldı.
 


Türkiye’deki atıştırmalık pazarının en büyük markalarından biri olan Ruffles, gençlerin son dönemde büyük ilgi gösterdiği Anıl Piyancı ve Berk Coşkun birlikte eğlencenin en üst seviyede olduğu bir geceye imza attı.  Anıl Piyanc��’nın şarkılarıyla coşan konuklar, şarkılara tek bir ağızdan eşlik etti.
Anıl Piyancı “Uzun yıllardır hayatımın bir parçası olan hip hop kültürünün Türkiye’de ve dünyada bu kadar popüler olması beni çok mutlu ediyor. Ruffles için Berk Coşkun ile beraber yaptığımız “Dalgana Bak” şarkısı da izleyenler tarafından oldukça beğenildi. En sevdiğim atıştırmalık markası Ruffles ile iş birliği yapmak benim için gerçekten hem çok eğlenceli bir deneyim hem de oldukça gurur verici oldu.” dedi.


 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X