Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Anne Hathaway Hamile Şıklığıyla Kırmızı Halıda

Geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklayan Anne Hathaway, pembe elbisesiyle çok şık görünüyor.

Anne Hathaway Hamile Şıklığıyla Kırmızı Halıda Anne Hathaway Hamile Şıklığıyla Kırmızı Halıda  Pinterest

 

 

Anne Hathaway, ikinci çocuğa hamile olduğunu açıkladıktan bir ay sonra Sea Wall / A Life’ın açılışında kırmızı halı şıklığıyla büyüledi. Büyüyen göbeğini gizlemeyen Hathaway, neon pembe halter yaka elbisesiyle çok seksi görünüyor.
 
Brandon Maxwell’in bu şık elbisesini metalik topuklu ayakkabılar ve kırmızı clutch ile kombinleyen Hathaway, hamile olduğunu takipçilerine Instagram’dan siyah & beyaz bir kare ile açıklamıştı.
 
Hathaway paylaştığı fotoğrafta "Bir film için değil. 2 numara geliyor" notunu düşmüştü. Paylaşımında aynı zamanda hamile kalma süreciyle ilgili düşüncelerini de paylaşan ünlü oyuncu, "Kısırlık ve hamile kalma kahrını çekenler, şunu bilmelisiniz ki hamileliklerim benim için de düz bir çizgide olmadı. Size fazladan sevgilerimi gönderiyorum” yazmıştı.
 
Yıldız, Instagram takipçilerine Maxwell’in özel dokunuşunun sinyallerini verdi. Tasarımcı, elbisesinin içine "Anne + 1" yazan bir etiket ekledi.

Eylül 2012’de evlenen Hathaway ve Adam Shulman’ın ilk oğulları Jonathan Rosebanks Mart 2016’da dünyaya gelmişti.

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X