Anya Taylor Joy'un Önlenemez Yükselişi

2021 yılında yıldızı parlayanlar listesine adını altın harflerle yazdıran Anya Taylor Joy, 'Yılın Yüzü' ödülünü aldı!

Anya Taylor Joy'un Önlenemez Yükselişi Anya Taylor Joy'un Önlenemez Yükselişi  Pinterest


 

Yayınlandığı günden itibaren satranç takımlarını uzun süre 'Sold Out' yapan The Queen Gambit, hepimizin içinde bir yerlere dokunan Emma ve çok daha fazlası. Anya Taylor Joy dediğimizde ilk etapta aklımıza oynadığı yapımlar gelse de başarılı oyuncu bunlardan çok daha fazlası! Haziran ayında Tiffany & Co. mücehverlerinin marka elçisi olan  Anya, son olarak Council of Fashion Designers of America'nın tarihinde ilk kez verdiği 'Yılın Yüzü' ödülünü kazandı!

Anya'nın stiline de ufak bir bakış atacak olursak, birbirinden değerli Dior elbiseleri, Tiffany mücevherler ile eşleştiren genç yıldız, kırmızı halının aranan yüzü! Eski Hollywood stili seçimleriyle kırmızı halı meraklılarını heyecanlandıran Anya, gündemimizden uzun süre düşmeyecek gibi.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X