Apple Music Yıldızı Parlayanlar Programının Bu Ayki Konuğu CANAVAR

Apple Music Yıldızı Parlayanlar Programının Bu Ayki Konuğu CANAVAR Apple Music Yıldızı Parlayanlar Programının Bu Ayki Konuğu CANAVAR Pinterest


Apple Music’in yükselen yetenekleri belirlemeye, sergilemeye ve yükseltmeye yönelik aylık sanatçı girişimi olan "Yıldızı Parlayanlar" programının Kasım ayı konuğu CANAVAR. Yamaç Yeşil'in CANAVAR projesiyle, geçtiğimiz günlerde "KÜS MÜYÜZ TANRIM?" ve "KAYGILAR KÜREK" isimli teklileri ile start verdiği “KÜS MÜYÜZ TANRIM?" adlı ilk EP'si, altı şarkısı ile birlikte yayınlandı.

Apple Music ekibi her ay, platformun tüm gücünden yararlanarak tanıtımını yapmak üzere bir sanatçı seçiyor ve bu sanatçının dünya çapındaki büyüyen müzik hayranları kitlesine sanatçı hakkında farkındalık kazandırmak için Apple Music’te yayınlıyor. 

Yamaç Yeşil  “Yıldızı Parlayanlar” projesiyle ilgili "Bu yolda, koskoca bir ayın sanatçısı olarak seçilmek benim için hem mutluluk verici hem de gerçekten rahatlatıcı.” diyor ve ekliyor: "Dertler bitmez ama paylaştıkça kalkar sırtımızdan yükü. Ben de hem dert yanmaya hem de sırtımdaki yükleri azaltmaya çalışıyorum. Bu sorunlar artık, beni duyan herkesin. Derdime ortak olan herkese teşekkür ederim.” 

 

“KÜS MÜYÜZ TANRIM?" yayında

Sıra dışı sözleri, birçok farklı tarzı birleştiren vokali ve alternatif sahneye sunduğu özgün müziğin yanı sıra karakteristik görsel tasarımlarıyla da dikkat çeken CANAVAR, "KATEGORİZASYON", “TÜRÜME YABANCIYIM” ve “BOYUMDAN BÜYÜK İŞLERİM" adlı üç teklinin ardından albümden "KÜS MÜYÜZ TANRIM" ve "KAYGILAR KÜREK" ile dinleyicilerini yeni albümüne hazırlamıştı.

Tamamı aynı anda yayınlanan GİRİZGAH, NEDEN?, CANAVAR ve HAYALET ile albüm dinleyicileriyle buluştu. Protest kimliği ve günümüze dair tatlı sert eleştirileri ile öne çıkan albüm, CANAVAR'ın dünya görüşünü yansıtırken, hareketli beat ve elektronik altyapılar ile bütünleşen müzik ritmi yükseltiyor.

Daha önceki çalışmalarında da olduğu gibi söz, müzik ve düzenlemeleri CANAVAR'ın imzasını taşıyan yeni albüm "KÜS MÜYÜZ TANRIM?" BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X