Argos in Cappadocia ve D Maris Bay İki Farklı Kategoride Ödül Kazandı

Argos in Cappadocia ve D Maris Bay, bu yıl da Condé Nast Traveller’ın en iyileri arasında yer aldı.

Argos in Cappadocia ve D Maris Bay İki Farklı Kategoride Ödül Kazandı Argos in Cappadocia ve D Maris Bay İki Farklı Kategoride Ödül Kazandı Pinterest


Dünyanın en prestijli seyahat ve yaşam stili dergilerinden Condé Nast Traveller, 2021’in en iyi tatil mekanlarını belirledi. Doğuş Grubu çatısı altındaki Argos in Cappadocia ve D Maris Bay, üst üste 2. kez Condé Nast Traveller Okuyucu Ödülleri’nde iki farklı kategoride ödül kazandı. 
 
Turizm sektörünün en saygın yayınlarından olan ve gezginlere ilham veren Condé Nast Traveller’ın okurları, Okur Seyahat Ödülleri’nde 2021’in en iyi tatil yerlerini seçtiler. Ege ve Akdeniz’in buluştuğu Datça Yarımadası’nın en özel koylarından biri üzerindeki D Maris Bay, “Avrupa’nın En İyi 30 Tatil Yeri” kategorisinde 20’nci sırada yer aldı. Tatillerinde benzersiz deneyimler arayan konuklarına eşsiz kum plajları, eğlenceli açık hava aktiviteleri ve olağanüstü yeme-içme seçenekleri sunan D Maris Bay 97,42 puan aldı.

Kapadokya’nın kalbindeki eski Uçhisar Köyü’nde yer alan Argos in Cappadocia ise "Yunanistan ve Türkiye’deki En İyi 20 Otel" kategorisinde ödüle layık görüldü. 98 puan alan otel listenin 7’nci sırasında yer aldı. Binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yeraltı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların 25 yıl süren titiz restorasyonuyla hayata geçirilen Argos in Cappadocia, bu ödül ile onurlandırıldı.

1998’den beri düzenlenen Okuyucu Ödülleri, turizm ve seyahat sektöründe hizmet veren; oteller, resort’lar, tatil köyleri, havayolları, araba kiralama acenteleri, turistik yolcu gemileri gibi farklı alanlarda dünyanın her yerinden seyahat sektörünün en iyilerini belirliyor. Okuyucu Ödülleri’nde misafirlerin yorum ve oylarına ek olarak bağımsız seyahat endüstrisi danışmanlarından oluşan bir jüri de hizmet kalitesi, konfor ve sunum gibi parametrelerde değerlendirmeler yapıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X