Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Arka Sokaklar'ın Komiser Cemal'i Yiğitcan Ergin ile Röportaj

Yiğitcan Ergin'e dair merak ettiğiniz her şey haberimizde.

Arka Sokaklar'ın Komiser Cemal'i Yiğitcan Ergin ile Röportaj Arka Sokaklar'ın Komiser Cemal'i Yiğitcan Ergin ile Röportaj Pinterest


 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🔹

Yiğitcan Ergin (@yigitcanergin)'in paylaştığı bir gönderi ()Şimdilerde Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar’da Komiser Cemal rolünde izlediğimiz Yiğitcan, hayatta ne istediğini bilen ve bunun için emek veren insanlardan.
 
  • Oyunculuğa nasıl başladınız?
Öğrencilik hayatım boyunca amatör de olsa sahnede olmaktan, bir şeyler yaratmaktan ve bunun oluşturduğu heyecanla yaşamaktan keyif aldım. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanıp okula gittiğim ilk gün yanlış tercih yaptığımı, hayatımın geri kalanını bu şekilde geçirmek istemediğimi fark ettim. Hayatımı bambaşka bir yöne çevirerek oyunculuk eğitimleri almaya başladım. İyi ki de öyle yapmışım.
 
  • Komiser Cemal rolüne nasıl hazırlandınız?
Polislik çok zor bir meslek. Ben Cemal için çalışırken polisliğin tekniğinden daha ziyade duygusuna konsantre oldum. Tabiri caizse kelle koltukta yaşayan bu insanların nasıl aşık olduklarına, nasıl normal kaldıklarına ya da kalamadıklarına, nasıl başka insanların canını kendi canlarından öne koyduklarına odaklandım. Bu soruların cevaplarını bulduğunuzda işin zor kısmı bitmiş oluyor. Onun dışında tabii ki teknik olarak profesyonel bir ekipten eğitim de aldım.
 
  • Ela ile dizide partnersiniz, çekimde de aranız çok iyiydi. Sette de iyi anlaşıyor musunuz?
Ela’yla gerçekten çok iyi anlaşıyoruz ve beraber çok eğleniyoruz. Onun enerjisi sadece bana değil tüm sete yansıyor. Birlikte çok fazla vakit geçiriyoruz, enerjisi hepimiz için büyük şans.
 
  • Çekimde set günleri nedeniyle düzenli program yapamadığınızı konuştuk. Kişisel zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz?
 Spor yapmayı ve dinlenmeyi tercih ediyorum. Vizyonda güzel bir film varsa kaçırmıyorum. Çok samimi, güzel bir arkadaş grubum var, onlarla bol bol vakit geçiriyorum.
 
  • Sporla aranız çok iyi, dolu dolu bir geçmişiniz var...
Kendimi bildim bileli spor yapıyorum. Basketbola başladığımda dokuz yaşındaydım, yedi yıl Efes Pilsen’de oynadım ve o zamandan beri sporu hiç bırakmadım. Amatör olarak Thai box yaptım, şimdi de crossfit yapıyorum.
  • Sıkı bir Galatasaray taraftarısınız aynı zamanda. Futbol da oynar mısınız yoksa sadece izleyici misiniz?
Galatasaray çocukluğumdan beri bu hayattaki en büyük tutkularımın başında geliyor. Basketbol oynadığım dönem Galatasaray’da antrenmanlara çıkma fırsatı da buldum ama devam edemedim. Futbolla aram çok iyi ama söz konusu oynamaksa basketbol tercihim olur.
 
  • Kariyerinizi nasıl şekillendirmeyi düşünüyorsunuz?
Son dönemde kendime kazandırmaya çalıştığım en önemli özellik hedef değil, yol odaklı hareket edebilmek. Oyunculuk adına çok güzel bir yoldayım. Anbean bunun tadını çıkartmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.

​Röportaj: Eylül Solakoğlu 
Styling: Nazlı Kayran 
​Fotoğraflar: Erman İştahlı
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X