Arkadaşlığın Tadı Tuzu Tadım Fıstıxx Olacak

7’den 70’e her damak tadına hitap eden Tadım Fıstıxx tüm keyifli anlara eşlik ederek arkadaşlığın tadı tuzu olacak!

Arkadaşlığın Tadı Tuzu Tadım Fıstıxx Olacak Arkadaşlığın Tadı Tuzu Tadım Fıstıxx Olacak Pinterest


 

Tadım yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ ile yer fıstığı kategorisine lezzetli mi lezzetli çıtır çıtır birbirinden enfes tatlar katıyor. Yer Fıstığının her ortamda sevilerek tüketilmesinden yola çıkılarak “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla raflarda yerini alan Tadım Fıstıxx, yer fıstığı ve atıştırmalık seven, yeni lezzetler denemeye açık herkesin radarına giriyor. Yepyeni Tadım Fıstıxx; Klasik Tuzlu yer fıstığından, Barbekü, Ranch, Acı Baharatlı gibi soslu yer fıstıklarına, Türkiye’de bir ilk olan Ekşi Krema & Soğan Çeşnisi ve Taco Baharata eşlik eden çıtır kaplamalara kadar her damak zevkine farklı bir alternatif sunuyor. 7’den 70’e her damak tadına hitap eden Tadım Fıstıxx; film izlerken, arkadaş sohbetlerinde veya oyun oynarken tüm keyifli anlara eşlik ederek arkadaşlığın tadı tuzu olacak!

Tüketici trendlerini takip eden, yenilikçi ürünleriyle sektöre yön veren Tadım, genç, dinamik ve cesur yeni nesil atıştırmalık markası Tadım Fıstıxx ile sevenlerinin karşısına çıkıyor… Tadım’ın tüm soslu yer fıstıklarının bir arada yer aldığı Fıstıxx markasında yepyeni çıtır çıtır lezzetler de yer alıyor. 

Her ortamda sevilerek tüketilen yer fıstığına birbirinden farklı lezzet yorumları katan Tadım Fıstıxx, “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla lezzet avcılarının karşısına çıkıyor. Klasik Tuzlu yer fıstığından, Barbekü, Ranch, Acı Baharatlı gibi soslu yer fıstıklarına, Türkiye’de bir ilk olan Ekşi Krema & Soğan Çeşnisi ve Taco Baharata eşlik eden çıtır kaplamalara kadar her damak zevkine uygun ve yeni lezzetler arayanlara özel bir alternatif sunuyor. Genç; eğlenceli ve dinamik çeşitlerle sağlıklı yer fıstığını buluşturan Tadım Fıstıxx; dizi ve film izlerken, bilgisayar oyunu oynarken, eğlenceli arkadaş ortamlarının veya en favori içeceklerin bir numaralı eşlikçisi oluyor. Her damak zevkine uygun ürünler sunan Fıstıxx, yer fıstığı ailesine eklediği ürünlerle lezzeti kadar besleyici olmasıyla da iddialı… 

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın yeni nesil atıştırmalık markası Fıstıxx, birbirinden eğlenceli ambalajlarıyla da dikkat çekiyor. Paketlerin üzerine taşınan Fıstıxx maskotunun; yer fıstığının her ortamda tüketilmesinden ve lezzetinin sınır tanımamasından ilham alan esprileri ise daha market rafındayken farkını ortaya koyuyor. Hijyenik koşullarda el değmeden paketlenen ürünler; özel ısı, nem ve ışık bariyerli paketleri sayesinde tazeliğini ilk günkü gibi koruyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X