Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Arzu Nesnesi: Deri Sandalet

Gabriela Hearst’ün şık deri sandaletleri pek çok ünlünün yaz kombinlerinde vazgeçilmezi haline geldi.

Arzu Nesnesi: Deri Sandalet Arzu Nesnesi: Deri Sandalet  Pinterest

 

 

Yazın en trend parçalarından biri de kuşkusuz ki sandaletler. Gabriela Hearst'ün deri sandalatleri ise kombinlerin en rahat tamamlayıcısı. Öyle ki Kourtney Kardashian, İtalya’dayken bu sandaletle iki kez karşımıza çıktı. Sadece zamansız parçalar giydiği bilinen Angelina Jolie bile, Gabriela Hearst Franzine sandaletlere dayanamıyor gibi görünüyor.

Bu markaya aşina değilseniz, şimdi moda sözlüğünüze eklemenin tam zamanı. Zira bu marka, geçen yılın önemli  aksesuar anlarına imza atmıştı.  Sussex Düşesi Meghan Markle, Amal Clooney ve Kate Boshworth Gabriela Hearst’ün ikonik Nina çantasıyla karşımıza çıktı.Popüler ayakkabılara düşkün olan ve sevdiği parçalara sadakatiyle bilinen Angelina Jolie, bu sandaletlerle sokak stilimiz için bize ilham kaynağı oluyor.

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X