Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu


Genel Yorum


Su Karakuş Eylül 2015 Genel Yorumu


13 / 13


Genel Yorumu Sert Eylül bize sonbaharın gelişini haber verecek. Yemeklere biraz daha fazla yağ, daha bol et gerekecek. Havaların değişimini vitamini bol sebzelerle şenlendireceğiz. Adını hiç duymadığımız endemik otlar, çiçekler aktardan mutfaklardaki kavanozlara taşınacak.
 
6 Eylül’de sıkı bir sofra hazırlamak, diyetten uzak kalmak lazım. Çikolatası bol, muzu alabildiğine çok, “seratonin”i yükseltecek tatlılar yapılmalı. Hatta tatlının her çeşidi serbest olmalı. Venüs durağanlaşacak, bu ayrılık için can atmak anlamına geliyor. Ekimin ilk haftası bitene dek etkisini azaltarak sürdürecek. En riskli günler 5–6-7 Eylül. Aşk acısına hazır olunmalı. Zaten yalnızım diyorsanız para kaybına, sevdiklerinizle aranızın açılmasına her koşulda seratonin ihtiyacınızın artmasına hazırlanın.
 
Eylülde bir Güneş bir de Ay tutulması var. Güneş tutulmaları yenilik, Ay tutulmaları sonlanma getirir.
 
13 Eylül’de Başak burcunun 20. derecesinde meydana gelen Güneş tutulması yeni sağlık diyetleri, yepyeni sağlıklı yaşam kararları ve yeni işler, iş teklifleri getirecek. Hayatın her alanında sağlıklı kararlar almak, sağlıklı ilişkiler kurmak, sağlıklı bir iş yaşamı gibi ana temanın sağlık, yardımlaşma, olduğu harika bir evre. Fakat küçük bir uyarı: Plüton-Merkür arasındaki sert açı sözler ve yazılanların hayatınızı değiştirebileceğine, şeytanla tanışabileceğinize bir işaret. Kendi içinizdeki şeytanın aksini görebilirsiniz! Ne imzaladığınıza ve ne söylediğinize son derece dikkat edin. Sözler önem kazanıyor. Bunun dışında mükemmel bir Güneş tutulması. Plüton-Güneş üçgeni otoritelerden alacağınız desteği, kendinizi durduk yere çok güçlü hissetmeyi sağlayacağı için ‘iradem yok’ diyorsanız o gün diyete başlayın ve mutlu, kararlı halinizi kaydedin. Özellikle Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar! Jüpiter’in etkisiyle aldığınız kiloları vermelisiniz. Güneş tutulmasının en şahane yanı, Venüs - Uranüs arasındaki üçgen ani ve şaşırtıcı aşkları karşınıza çıkaracak. Ve bu olumlu açı eski sevgiliyi, eski bir okul arkadaşını, adresi, telefon numarası kaybedilen tanıdıkları yeniden karşınıza çıkaracak; bir aşk veya ortaklık başlasın diye. Kader ağlarını “mutlu etmek” için örecek. Güneş tutulması 1 ay etkili bu sayede yeni başlangıçlara davet edecek. Ve başladığınız her ne ise 1 yıl boyunca etkisini, yararını göreceksiniz.
 
Eylül’ün riskli tarihlerinden biri 17 Eylül. Şansı, genişlemeyi, çoğalmayı, yayılmayı yani kiloları ve zenginliği, duyguları doya doya yaşamayı mükemmel kan dolaşımını ve sağlıklı bir yaşamı simgeleyen Jüpiter ile hayallerin, ilhamın, yaratıcılığın, egzotik yemeklerin ve açları doyurmanın simgesi Neptün sert açı yapacak. Bir hayali gerçekleştirirken başınıza gelecek talihsizlikler, şansınızı değerlendirirken yayacağınız hayal kırıklığı güne damgasını vuracak. Sadece bu kadar değil, 17 Eylül’de bir de Merkür evlilik ve ortaklık ile adaleti simgeleyen Terazi burcunda gerileyecek. İlişkilerin bozulması açısından duble bir etki. Sözlere ve yazılanlara bir kez daha dikkat! Bu arada eski eş bir şans daha isterse verin bence. Merkür gerilemesin etkisi tam olarak bittiğinde aklınızda soru işareti kalmamış olacak.
 
18 Eylül’de Satürn gezmek, görmek, eğitim almak, medya çalışmaları yapmak gibi konulara bir disiplin kazandırmaya başlıyor. Ölümün soğuk nefesini yani Akrep burcunu geride bırakırken kariyere hazırlanmanın önemini kavrayacağız.
 
25 Eylül’de Plüton uzun yıllardır yavaşça bir ileri iki geri yaptığı Oğlak burcunda durağanlaşacak. Kariyer ve liderlik savaşlarında bir dönüm noktası yaratır durağan gün. Kariyerinizi hangi konuda yaparsanız yapın, ister garson, ister gurme isterseniz işletmeci olun o gün koşulları zorlamayın ve kendinize zaman yaratın. Ekstra sınanacaksınız acizlik ve güç hakkında.
 
25 Eylül’de cesaret gezegeni Mars, Başak burcuna yerleşerek hem iddiacı bir tavrı hem de risk almayı sağlayacak. Eylül sonlarından itibaren 1 ay boyunca iş ve sağlık konusunda risk almayın. Acı bir yenilgi yaşanmasın.
 
Beklediğimiz gün 28 Eylül… Koç burcunun 4. derecesinde ay tutulacak. Ay tutulmaları bitiş ve final getirir. Bir liderin devrilmesi, hayatını kaybetmesi veya emekli olması gibi seçenekler yeni birine yer açar. Doğum haritanızda Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burcunun 4. derecesinde bir gezegen varsa dikkat! Tutulma nefesinizi daraltan bir ayrılık yaşatabilir. Güzel haber şu: Ay-Satürn arasındaki olumlu açı ateş gruplarının kalıcı ilişkiler kurmasına yardım edecek, hedefe ulaşmasını sağlayacak. Kötü haberse Merkür gerilemesi Ay tutulmasına karşı duracağı için yanlış anlamalar 2 kez çarpacak.
 
Acısıyla tatlısıyla yaşanacak Eylül’de güneş tutulmasında sağlık kazanmanızı ve ay tutulmasında uzun süreli ilişkileri ve işleri hayatınıza davet etmenizi dilerim. 

Su Karakuş

Su Karakuş Eylül 2015 Genel Burç Yorumu

Su Karakuş Ocak 2019 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Kasım 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Ekim 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Eylül 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Ağustos 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Temmuz 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Haziran 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Mayıs 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Nisan 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Mart 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Şubat 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Ocak 2018 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Kasım 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Ekim 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Eylül 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Ağustos 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Temmuz 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Haziran 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Mayıs 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Nisan 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Mart 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Şubat 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Ocak 2017 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Kasım 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Ekim 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Eylül 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Ağustos 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Temmuz 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Haziran 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Mayıs 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Nisan 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Mart 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Şubat 2016 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Kasım 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Ekim 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Eylül 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Ağustos 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Temmuz 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Haziran 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Mayıs 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Nisan 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Mart 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Şubat 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Ocak 2015 Burç Yorumları
Su Karakuş Aralık 2014 Burç Yorumları
Su Karakuş Kasım 2014 Burç Yorumları
Su Karakuş Ekim 2014 Burç Yorumları
Su Karakuş Eylül 2014 Burç Yorumları

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X